Утеплення даху «Budstar»


Дах від вологи захистили. Тепер утеплення даху. Товщина теплоізоляції не повинна перевищувати ширину крокв. Мінімально рекомендована товщина - 10 сантиметрів.

Купить стремянку-трансформер Вы можете на сайте: здесь www.budstar.ua/lestnicy/lestnicy-stremyanki-transformery.html, цены Вас приятно удивят.


Якщо в якості утеплювача для даху ви вибрали плити, монтаж починайте з низу і потихеньку рухайтеся на верх. Кріпити утеплювач можна за допомогою рейок, звичайного капронового шнура або спеціальними довгими саморізами (продаються в строй.магазінах).

Утеплювач укладайте між крокв без зазорів. А зовсім добре, якщо утеплювач класти в два ряди перекриваючи другим рядом стики на першому ряду утеплювача. Уклавши утеплювач, робимо парової бар'єр. Добре себе зарекомендувала будівельна мембранна плівка.

Така плівка на відміну від звичайної пластикової плівки як кажуть «дихає». Ну а далі вже робіть обробку приміщення, наприклад вагонкою або гіпсокартоном (на ваш розсуд).

Ось так за допомогою утеплення даху ви з холодного горища, зробите собі мансарду. Провівши туди ще й опалення, можна і взимку відчувати себе там комфортно.

Головне поставитися до утеплення даху будинку своїми руками відповідально. Уникнути постійного ремонту даху допоможе якісна і грунтовна робота з її утепленню, а так само монтаж системи обігріву даху і водостоків про яку можна прочитати в цій статті. Не економте кошти на свій комфорт і надійності.

Усиленные балки

Решетування даху

Утеплення стель