​У чому плюси і мінуси новобудов

НовостройкаВ останнім часом, люди все частіше зупиняють свій вибір на новобудовах. Чим же вони заслужили таку увагу? Купівля квартири - дуже важливе і відповідальне рішення, які обов'язково вплине на ваше подальше життя. Розглядаючи ті чи інші варіанти, ви повинні обов'язково враховувати всі плюси і мінуси вашого вибору.

Так, продаж новобудов в Петрозаводську користується великим попитом. Купівля квартири в новобудові є вельми популярним варіантом серед більшості людей. І не дарма, цей варіант має безліч переваг перед іншими.

Комфортабельную квартиру Вы можете купить на сайте ЖК Нивки Парк, по самой выгодной стоимостина сегодняшний день.

Сучасність і комфортабельність, нові комунікації - це одні з основних плюсів новобудови. А ще, швидше за все вашими сусідами стануть люди з таким же соціальним статусом, що і у вас, а це в свою чергу запобіжить безліч можливих конфліктів. Але головною перевагою є знижена ціна на квартиру і відсутність у неї туманного минулого, в основному через це молоді сім'ї купують квартири в новобудовах. Дуже важливо знати, що віддавши гроші, ви купуєте не саму квартиру, а лише право на участь в її появі.

А також відрізняє пакет документів, необхідний для даної покупки, тому не варто скупитися, краще витратити деяку суму на допомогу фахівця, ніж залишитися в подальшому з «розбитим коритом». У багатьох покупців виникають різні питання з приводу покупки: Коли краще оформляти договір на покупку, в кінці або на початку будівництва? Відповідаючи на це питання, слід пам'ятати, що оформлення договору займає тривалий час, тому починати оформлення слід приблизно в середині будівництва.

Від яких факторів залежить вартість квартири в новобудові? Все залежить від типу споруджуваного будинку. В сучасний час популярними типами будинків є «монолітні» та «панельні». Монолітні будинки коштує трохи дорожче панельного будинку через те, що їх площа за визначенням більше.

Однокімнатні квартири мають площу від 60 кв. метрів. Яка вигода від покупки будинку в новобудові? Під час будівництва будинку ціна квадратного метра з часом зростає. На початку будівництва вона значно менше, ніж в готовому будинку. Але є у новобудови і мінуси. При вкладанні грошей у вас є ризик, що замовник не отримає дозвіл і коли вам повернуть гроші ціни на квартири вже значно підвищаться. У будь-якому випадку покупка квартири в новобудові - це вигідне рішення, яке підійде багатьом покупцям.

​5 шагов к вашему новому дому

​Утеплення дачного будинку

​Як вибрати квартиру в новобудові