​Тонування скла металопластикових вікон

В металопластикових вікнах все частіше почали зустрічатися тоновані склопакети. За допомогою тонованого скла ви зможете зробити свій будинок оригінальним і надати йому нестандартний, неповторний вигляд. Раніше тоноване скло вважалося дуже дорогим, зараз же можна вибрати будь-який колірний варіант скла за доступною ціною. Тоновані склопакети розрізняються світловідображення і світлопроникністю. Тоноване скло має знижений коефіцієнт світлопропускання на відміну від звичайного скла.

В основному тоновані склопакети використовують для скління різних будівель, в яких необхідно знизити проникність світла або обмежити видимість зовні. Крім цих переваг тоновані склопакети захищають меблі і предмети інтер'єру від вигоряння.

Замену комплектующих окна Вы можете заказать на сайте http://servise-okon.com.ua/zamena_komplektuyushyih_okna/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Процес тонування склопакетів може осущепроцент тоніровкіствляться за кількома технологіями. Найбільш поширеними вважаються - тонування в масі, нанесення напилення та нанесення полімерних тонувальних плівок.

При тонування в масі, скло тонується під час виготовлення самого скла. Існує три основних типи тонування в масі: бронза, графіт (сірий), сатин (білий). Такий тип тонування часто використовують для подальшої обробки пескоструем, для виробництва вітражів, дверей, перегородок і т.п.

При тонуванні тонировочной плівкою використовується спеціальна технологія, яка передбачає нанесення плівки на внутрішнє скло, що повністю захищає скло від попадання під плівку пилу або повітряних бульбашок, після чого скло збирається в склопакет. Додатково плівка має ефект захисного скла (при розбитті скло залишається на плівці), що може убезпечити життєдіяльність, особливо це корисно при французькому склінні.

Нанесення напилення досить поширений тип тонування, часто наноситься на вже тоноване в масі скло для досягнення ефекту дзеркала. За допомогою напилення можна досягти мінімального відсотка солнцепронікаемості.

Колірна гамма плівок і напилення дуже різноманітна, все залежить від бажання клієнта. Крім того, що Ви зможете вибрати будь-який колір, можна замовити дзеркальне тонування.

​Зєднання шлангів високого тиску

Як самому встановити пластикові вікна

Тонировка стекла металлопластиковых окон

Вибираємо пластикові вікна