Термоизоляция прорези стены и мельница для зерна

Производство зерновых в нашей стране имеет большое значение для всех сфер жизнедеятельности страны. Поэтому качественная Мельница для зерна всегда будет иметь невероятный спрос. И выгодней всего будет приобрести мельницу для зерна через интернет.


Встановлюється кам'янка в проріз стіни, що розділяє роздягальню і парну, з пожежним зазором, розміри якого залежать від пристрою печі. Якщо піч лазні має другий кожух (як у нашому випадку), то розміри зазорів можуть бути відносно невеликими (малюнок 8). Проріз закривається оцинкованою бляхою і обробляється металевими куточками.


Цей варіант набагато дешевше, естетичніше і простіше в монтажі, ніж використання цегляної кладки. Стінка усередині парної також прикривається металом, який прівінчівается саморізами з білими капелюшками до вертикально розташованим брусків товщиною 30-40 міліметрів.

Бруски кріпляться до стіни для створення конвекції повітря, яка виключає перегрів дерева від труби димоходу. Лист жерсті обов'язково подгибается над піччю, для створення відбивача тепла між корпусом печі і нижнім брусом отвору. Такий пристрій теплоізоляції гарантує протипожежний захист деревини зрубу лазні. Як виконується утеплення отвору і ізоляція труби в стельовому прорізі дивіться на сторінці Плоский дах лазні.

Якщо піч лазні знаходиться в одному корпусі (без додаткового зовнішнього кожуха), то розміри прорізу необхідно збільшити на товщину цегли з боків і у верху над кам'янкою. Щоб цегла міцно тримався біля бокової стіни, необхідно по всьому периметру отвору (крім верхньої ділянки) набити в брус цвяхи довжиною 40мм (зовні повинно залишатися 5-8мм). На цю арматуру накидається піщано-цементний розчин і приставляється цегла по ширині або висоті, в залежності від товщини розділової стіни.

Термоізоляція прорізу стіни

Вибір і придбання земельної ділянки.

Организация беседки собственноручно

Будівництво Котеджів з цокольним поверхом

Строительство крыши деревянного дома