Тінь на веранді

Веранда на заході відкриває можливість милуватися на захід навесні, в нежарку літню погоду або на початку осені. На жаль, в літню спеку прогріта за день веранда стане останнім місцем, де б ми хотіли провести вечір. Веранда з південного боку будинку здається ідеальним рішенням. Максимум сонячного світла там буде вранці і ближче до полудня. У другій половині дня і ввечері, коли веранда стає вельми привабливим місцем, сонця там буде вже менше, особливо якщо будинок правильно спроектований і в його архітектурі присутні елементи, затуляють від пекучих сонячних променів. Зате в іншу пору року південна веранда дозволить вам насолоджуватися ласкавим сонечком в повній мірі.

Вы можете приобрести жилье в жк надсонов, ЖК Надсонов по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Веранда, відкрита на північ, буде користуватися популярністю тільки в літню спеку. У холодні похмурі дні, навесні і восени, таке розташування робить її майже непридатною до проводження часу. Така ж проблема з «східної» верандою. Вона дозволить лише поснідати, гріючись в ніжних ранкових променях. В інший час доби, мабуть, така веранда буде прохолодним, затінених приміщенням.
Тінь на веранді

Ми користуємося верандою, по суті, з травня по вересень, в теплий сезон. Посидіти на відкритому повітрі в березні або квітні, коли, незважаючи на яскраве весняне сонечко, ще дме холодний вітер - це, швидше, виняток із правил. Наша природна потреба - проводити якомога більше часу на відкритому повітрі, коли це можливо, тобто, в літні місяці. Тому надмірне сонячне освітлення веранди теж може стати проблемою. Адже нам хочеться прохолоди, а не чергової дози сонячної радіації.

Тому, незважаючи на те що веранда повинна бути добре освітлена, укриття від прямих сонячних променів - запорука комфорту.

Така проблем вирішується декількома способами. Один з них - архітектурний. Можливим рішенням стає розташування веранди за рогом будинку, частково закриває її від сонця, в залежності від розташування веранди по сторонах світу. Веранда може бути розташована в аркаді або мати власний дах - у багатьох проектах будинків ці рішення присутні.

Інший спосіб - затінити веранду за допомогою зелених насаджень. Пристрій шпалер або пергол, і посадка швидкорослі лози - відмінне рішення, яке дозволить не тільки створити комфортну півтінь на веранді, а й прикрасить її.

Також, затенит відкриту веранду і тент, натягнутий від стіни будинку або як продовження даху. Чи не простий, і не швидкий спосіб - посадка дерев і чагарників так, щоб вони затінювали частина веранди. Перевага такого способу в тому, що влітку, вкриті листям дерева будуть створювати тінь, а навесні, восени і взимку, скинувши листя - навпаки, відкривати веранду сонячних променів. Якщо на ділянці вже є досить високі дерева, варто уважно розглянути їх розташування і при вирубці залишити ті, що зможуть затінити веранду. Не треба говорити, що такий спосіб отримання як достатнього рівня освітленості, так і затінення, найбільш природний і приємний.

Тінь на веранді

Підлога в лазні

Установка окон

Камянка для лазні

Піч для лазні