Світильники на стелю

Тим, хто віддає перевагу нестандартним рішенням в облаштуванні житла, оздобленні інтер'єру і створенні затишку, ідеально підійдуть вбудовані світильники в стелю, які можна назвати ексклюзивним, лаконічним і витонченим рішенням для створення неповторного інтер'єру в будь-якому будинку. Кожен господар оселі, що володіє гарним смаком і справжнім дизайнерським чуттям, бажаючий облаштувати в нішевих просторах стін хороше освітлення, акцентувати увагу на певних деталях і виділити деякі зони, повинен використовувати не звичайні галогенні, а світлодіодні світильники.

Світильники, на стелю - їх переваги та особливості

Завдяки таким пристроям, як світлодіодні світильники, які вбудовуються в стіну, кожен, навіть хто зовсім не володіє дизайнерськими навичками, має можливість облаштувати у своєму будинку інтер'єр не гірше, ніж в модних журналах.

Світильники точкові рефлекторні унікальні - з їх допомогою можна у всю використовувати власну фантазію, створюючи інтер'єри в стилі мінімалізм, модерн або хайтек. Крім того, вони стануть гідною заміною центральному освітленню - громіздким люстрам і звичайним настінним світильникам.

Вибираючи відповідну модель, необхідно визначитися з тим, яким саме має бути світло в приміщенні - вузьконаправленим або розсіяним. Щоб зробити правильний вибір і придбати світлодіодні панелі потрібної конструкції, слід заздалегідь продумати призначення кожної кімнати в будинку. Тим більше, що такі вироби підходять не тільки для вітальні, їх цілком можна використовувати і при облаштуванні дитячої кімнати.
Світильник вбудований в стіну - конструкція і принцип роботи

Такі освітлювальні прилади працюють безпосередньо від вбудованих розробниками джерел живлення або від драйверів струму. Це означає, що використовувати їх можуть не тільки дорослі, а й діти.

Настінні вбудовані світильники, точніше, їх корпус, виконані з литого алюмінію або сталі, вони покриваються спеціальною порошковою фарбою, а всередині конструкції розташовується металева плата з розсіювачем і пускорегулювальної апаратурою. Це означає, що встановлювати світильник на будь-яку стіну в будинку можна без використання монтажної коробки.

Утримати світильник допоможуть пластикові «зачепи» або фіксатори. Сам процес роботи досить простий, установка освітлювального приладу не відніме більше 30-ти хвилин. Отримана в результаті монтажу рассеивающая підсвічування стін не буде стомлюючої для очей, а сам прилад прослужить багато років.

Утеплення стель

Спальни из дерева

Підвісні стелі

Фальцева покрівля