​СУЧАСНІ НОВОБУДОВИ. ЯКІ ВИДИ ІСНУЮТЬ НА СУЧАСНОМУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ?

Звичайно, ще за часів Радянського Союзу, був поділ існуючих тоді квартир на види: «хрущовка», «брежневка», і спеціальні проекти. Дана класифікація дозволяла жителям союзу, хоч якось уявляти, яке житло їм пропонується.

Квартиру своєї мрії Ви можете придбати на сайті svitlopark.com.ua за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

На даний момент існує і житло, що будується ділиться на наступні види:

- Елітні квартири (інше їх назва «квартири класу де люкс»);

- Квартири «Преміум» класу або «Бізнес» класу;

- Квартири класу «Економ».

Існує кілька основних критеріїв, за якими квартири наприклад в новобудови Невського району в Семи столиці, діляться на зазначені види.

По-перше, це розташування будинку, район, де знаходиться ваш будинок, має істотне значення.

По-друге, важливою є архітектура будівлі. В якому стилі та напрямку зведено будівлю, також значно впливає на классовость житла.

По-третє, наявність і якість інженерних комунікацій.

Четвертий критерій - важливо, чи є на вашій територія перед вашим будинком, а також чи є своя система обслуговування.

В остаточному підсумку, враховуючи всі ці критерії, складається остаточна оцінка та вартість житла.

Елітне житло - це, перш за все, житло за високою ціною, розташоване в престижному районі і, побудовані з використанням передових технологій в галузі архітектури, інженерії та конструкторського дизайну. Елітне житло - це ексклюзив, воно індивідуально і неповторно. Елітний будинок не багатоквартирний, в ньому немає безлічі поверхів і величезної кількості власників на поверсі. Як правило, на поверсі розташовані одна-дві квартири. Характеристики елітного житла: просторі приміщення, високі стелі, підлоги з підігрівом, ліфт на підземну парковку, система безпеки суперкласу, автономний генератор електроенергії.

Квартири класу «Преміум» рівнем трохи нижче, ніж елітні. В такому житлі також є маса переваг, наприклад, розташування і відмінні комунікації, але, все ж, таке житло без захмарних надмірностей. У ньому також є парковка, охорона, обслуговування. Комфортність і великі приміщення також є в цьому класі. Однак, на відміну від елітного житла, квартиру «Преміум» класу може придбати будь-яка людина, в той час як елітне житло доступно тільки певним людям.

Житло «Економ» класу - це звичайне масове житло. У нього прийнятна вартість, для покупця немає різниці, де воно розташоване, але все ж мінімальним потребам покупця воно відповідає.

​ВИБИРАЄМО КВАРТИРУ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РОЗТАШУВАННЯ БУДИНКУ

​ПИТАННЯ НОВОБУДОВ. ПОНЯТТЯ «ЕКОНОМ», «КОМФОРТ» І «БІЗНЕС-КЛАС»

​ СОВРЕМЕННЫЕ НОВОСТРОЙКИ. КАКИЕ ВИДЫ СУЩЕСТВУЮТ НА СОВРЕМЕННОМ РЫНКЕ НЕДВИЖИМОСТИ?