​Стильні садові ліхтарі на сонячних батареях

Світильники на альтернативних джерелах живлення - нове рішення в світі енергоефективності та освітлення. Такі пристрої швидко перетворять стандартне сонячне випромінювання в потужну електричну енергію, яка в подальшому буде використовуватися для освітлення вуличного простору.

Чому це актуально?

Ми пропонуємо в асортименті ліхтарі на сонячних батареях для дачі або заміського будинку з датчиком руху. Це зручний спосіб висвітлити ділянку економічно, так як світло буде включатися тільки по потребі. Якщо переміщаються предметів не буде виявлено в поле зору автоматики, то відповідно енерговитрат ніяких. А також це продумана практика обзавестися додатковим елементом захисту. Представлений світильник є серйозною проблемою для зловмисників і частково помічником для камери, яка може записувати те, що відбувається на освітленій майданчику.

Качественные светильники на солнечных батареях купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Можливість використання подібних освітлювальних приладів на альтернативних джерелах енергії - вагомий плюс. Так як такого пристрою не потрібна зарядка від променів сонця. Цілком буде досить просто попадання денного світла.

Ми пропонуємо солідний асортимент пристроїв, які можуть бути:

Виконано в різній стилістиці;

Мати мобільний характер;

Стати частиною ландшафтної композиції.

За рахунок міцного корпусу виріб не боїться опадів, вітру, перепадів температур, ультрафіолету. Світильник довго буде виглядати презентабельно і стильно. Ми пропонуємо в своєму каталозі тільки такі.

Виробники сучасного освітлювального обладнання пропонують не тільки стандартні світильники в скляному або пластиковому корпусі, а й різноманітні дизайнерські рішення у вигляді барвистих квітів, тварин і комах. Якщо є бажання красиво і стильно оформити ділянку або прибудинкову територію, варто робити вибір на користь світильників, важливими перевагами яких є:

Великий ціновий діапазон;

Широкий асортимент оформлень і колірних рішень;

Простота монтажу і можливість установки конструкцій в будь-яких умовах.

В асортименті освітлювального обладнання існують моделі, які можуть включатися в результаті попередньо встановленої програми в автоматичному режимі. Окремі освітлювальні елементи встановлюються біля основи доріжок, біля асфальту, в підставі грунту або ж на спеціальних підставках. Як тільки настає темний час доби і на вулиці стає темно, обладнання включається в автоматичному режимі.

​Вхідні сталеві двері - міфи і реальність

​Як правильно підібрати насос для басейну?

​Як прибрати бульбашки на шпалерах

Пристрій і призначення сонячних батарей