Скільки коштує ремонт квартири?


Але крім чорнової обробки необхідно зробити чистову обробку. У витрати необхідно ще внести вартість плитки, ламінату (паркету, лінолеуму), шпалер, фарби і так далі.

Євроремонт практично нічим не відрізняється від капітального ремонту. Тільки лише різниця полягає в тому, що замовник, як правило, набуває дорогі будівельні матеріали європейських виробників. При цьому євроремонт обходиться від 25000 р. за 1 кв. м.

Після того як підраховані витрати на ремонт завжди постає питання, на чому можна і потрібно заощадити.

Якщо робиться косметичний ремонт, головною економією є те, що займатися косметикою буде сам власник, без допомоги фахівців.

А ось при капітальному ремонті варіантів заощадити набагато більше.

Оригинальный шуруповерт риоби купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


По-перше, при проведенні демонтажних робіт можна непогано заощадити. Тобто потрібно буде самостійно прибрати всю штукатурку, плитку, зняти старі підлоги, винести сміття. Можна заощадити близько 5000-8000 р. за 1 кв. м. Так як якщо наймати робітників, то ці гроші треба буде заплатити їм.

По-друге, можна заощадити на ремонті стелі. Не треба їх чіпати при демонтажі квартири. А згодом їх просто треба буде обшити гіпсокартоном. Але варто врахувати той факт, що стеля знизитися на 5-6 см.

По-третє, можна заощадити на штукатурці. При знятті штукатурки зі стін немає необхідності знімати її повністю. Можна зняти тільки в тих місцях, де при постукуванні чутні порожнини. У цьому випадку, економія часу буде не тільки при демонтажних роботах, а й при оштукатурюванні.

Але тут варто трохи і подумати. Якщо не знімати всю штукатурку повністю, то є ризик, що стара штукатурка може повестися «некрасиво» в момент зволоження стіни і просто відвалитися. Крім цього, при неповному демонтажі необхідно задуматися і про роботу з електропроводкою.

При заміні електропроводки, якщо частково тільки зняти штукатурку, то доведеться штробить борозну для прокладки проводу. І при штробленню стара штукатурка може просто відвалитися. При цьому за 1 кв. м. штробления електрики беруть гроші, а саме близько 100 р.

А ось якщо зняти повністю штукатурку зі стіни, то кабель буде прокладатися по панелі або цеглі. Потім покриватися штукатуркою.

Кондиціювання повітря

Укладання рулонних покриттів.

Котел конденсаційного типу

Бетонна стяжка підлоги

Как выполнить ремонт листов кровли