Скільки коштує ремонт квартири?


Але крім чорнової обробки необхідно зробити чистову обробку. У витрати необхідно ще внести вартість плитки, ламінату (паркету, лінолеуму), шпалер, фарби і так далі.

Євроремонт практично нічим не відрізняється від капітального ремонту. Тільки лише різниця полягає в тому, що замовник, як правило, набуває дорогі будівельні матеріали європейських виробників. При цьому євроремонт обходиться від 25000 р. за 1 кв. м.

Після того як підраховані витрати на ремонт завжди постає питання, на чому можна і потрібно заощадити.

Якщо робиться косметичний ремонт, головною економією є те, що займатися косметикою буде сам власник, без допомоги фахівців.

А ось при капітальному ремонті варіантів заощадити набагато більше.

Оригинальный шуруповерт риоби купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


По-перше, при проведенні демонтажних робіт можна непогано заощадити. Тобто потрібно буде самостійно прибрати всю штукатурку, плитку, зняти старі підлоги, винести сміття. Можна заощадити близько 5000-8000 р. за 1 кв. м. Так як якщо наймати робітників, то ці гроші треба буде заплатити їм.

По-друге, можна заощадити на ремонті стелі. Не треба їх чіпати при демонтажі квартири. А згодом їх просто треба буде обшити гіпсокартоном. Але варто врахувати той факт, що стеля знизитися на 5-6 см.

По-третє, можна заощадити на штукатурці. При знятті штукатурки зі стін немає необхідності знімати її повністю. Можна зняти тільки в тих місцях, де при постукуванні чутні порожнини. У цьому випадку, економія часу буде не тільки при демонтажних роботах, а й при оштукатурюванні.

Але тут варто трохи і подумати. Якщо не знімати всю штукатурку повністю, то є ризик, що стара штукатурка може повестися «некрасиво» в момент зволоження стіни і просто відвалитися. Крім цього, при неповному демонтажі необхідно задуматися і про роботу з електропроводкою.

При заміні електропроводки, якщо частково тільки зняти штукатурку, то доведеться штробить борозну для прокладки проводу. І при штробленню стара штукатурка може просто відвалитися. При цьому за 1 кв. м. штробления електрики беруть гроші, а саме близько 100 р.

А ось якщо зняти повністю штукатурку зі стіни, то кабель буде прокладатися по панелі або цеглі. Потім покриватися штукатуркою.

Детские трюковые машинки

​Дизайн інтерєру квартири

Японский дизайн квартир

Будівництво та ремонт котеджів

Навіщо потрібні шпалери