Силіконові лубриканти

Серед величезного вибору всіляких різновидів лубрикантов часом дуже складно вибрати гідний варіант. Більш того, вибір повинен максимально влаштовувати обох партнерів. Зустрічаються лубриканти на водній, силіконовій і рідше на масляній основі. Найпопулярнішими і найбільш ефективними є силіконові лубриканти. У порівнянні зі своїми водними побратимами вони здатні продовжувати сексуальні ігри на більш тривалий період. А головним їх перевагою перед масляними засобами вважається те, що вони абсолютно безпечні для латексних покриттів. Тому їх сміливо можна використовувати з презервативом і латексними іграшками.

Секс шоп Камышин предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент товаров по самым выгодным ценам на сегодняшний день.

Лубриканти на силіконовій основі - це мастила стійкі до води, їх можна використовувати під час сексу в душі і басейні. Сумісні з секс іграшками (вібратори, помпи, страпони, анальні пробочки та ін.) З латексу, TPR, пластику, скла, металу. Силіконовий лубрикант безпечний для презервативів, дарує тривале ковзання під час довгого сексу. Не треба часто додавати, економічно витрачається.

Купити силіконові кошти з представлених в каталозі легко. Тут досить хороший асортимент, тому вибрати є з чого. Силіконові мастила просто незамінна річ для анального сексу. За допомогою них глибоке проникнення може стати абсолютно безболісним і принести масу задоволення.

Монтаж козирка

Епоксидні підлоги

Навіщо потрібні шпалери