​Що таке дизайн-проект інтер

Дизайн-проект призначений для систематизації ідей і побажань замовника, розробки екстер'єру, інтер'єрів житлового будинку або квартири в певному стилі з урахуванням діючих регламентів і нормативів в будівництві. Головною метою при розробці дизайн-проекту є раціональне і ефективне використання площі приміщень при створенні гармонійного і функціонально насиченого інтер'єру. При цьому необхідно розрізняти естетичну і практичну складові дизайн-проекту. Залежно від вартості дизайну приміщення в нього можуть входити різні розділи.

естетична функція

Вирішуючи естетичну задачу зі створення зручного і красивого місця існування в житло, дизайнер забезпечує організацію внутрішнього простору для найбільшого комфорту і задоволення смаку замовника. Виконання цього завдання вимагає розробки стилю квартири або будинку в цілому, відповідно, визначення способів обробки приміщень, підбору відповідних видів оздоблювальних матеріалів, рішення колірної гами кожного приміщення, планування розміщення меблів, сантехнічного та кухонного обладнання, пропозицій щодо розміщення різних аксесуарів - картин, фотографій, гобеленів, виробів з кераміки і т. п., що прикрашають інтер'єри. Важливе значення при вирішенні естетичної завдання має підбір і розміщення світильників різного виду.

практична складова

Профессиональная разработка дизайн проекта студии заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Практична складова пов'язана в першу чергу з плануванням роботи по ремонту і обробці приміщень будинку або квартири. Основою всього дизайн-проекту є планування приміщень при новому будівництві або плани існуючих приміщень під час ремонту. Крім планів приміщень повинні бути розроблені розгортки стін з зазначенням способів обробки зі схемами електропроводок, плани стель з розміщенням освітлювальних приладів, особливо в разі використання складних конструкцій - підшивань, підвісних, натяжних стель і комбінацій з цих видів, плани підлог із зазначенням виду покриття. Окремі креслення призначаються для розміщення меблів і устаткування. Якщо необхідна перепланування існуючих приміщень, то складаються плани до і після перепланування з вказівкою, що зносяться і зводяться стін і перегородок. Вартість візуалізації приміщення становить від 400 руб. за кв.м. Що в перспективі дає зрозуміти замовнику, як буде виглядати його об'єкт після завершення ремонту.

Японский дизайн квартир

​Установка люстри на стелю

​Монтаж кондиціонерів