​Щебінь і пісок - важливі сипучі матеріали в будівництві.

У будівництві використовуються різні види піску і щебеню в залежності від виконуваних робіт. Компанія Маріво займається нерудних, сипучих, будівельних матеріалів для вашого будівництва.

Щебінь і пісок - важливі сипучі матеріали в будівництві

Сипуча продукція, видобута різними способами, широко використовується в будівельній індустрії. Піщана і щебеневе сировину є найбільш затребуваними матеріалами. Замовити сировину можна у компанії Маріво, подробиці Тут.

Прежде чем Вы обратитесь к касьяненко и партнеры отзывы о компании - это первое что Вы должны изучить, особое внимание стоит обратить именно на негативные стороны.

Вони підрозділяються на різні види відповідно до модулем крупності і іншими характеристиками. Кожна з них має певний спектр застосування.

З щебеневої продукції на будівництвах використовують у великих кількостях:

 • гравій;
 • вапняковий камінь;
 • граніт.
 • Маріво Строй Плюс

  До найбільш міцному продукту належить гранітна щебінка. Її беруть для приготування якісного бетону, створення надійної фундаментної подушки. Завдяки кубовидной формі зерен виходить чудова утрамбовка підстави, яке стає досить міцним. Дрібнофракційний щебінь йде на виробництво ЗБВ.

  Гравійна суміш ділиться на різні марки, частина з них актуальна для створення відповідальних конструкцій. Дрібні фракції до 20 мм служать для дрібноштучних виробів. Величина зерен до 40 мм підходить для виготовлення колодязних кілець. Бетон замішується за участю фракції 20-40. Для формування паркувальних місць краще підходить гравійна щебінка, ніж вапнякова, оскільки остання перетворюється в нижніх шарах в пил.

  Вапняк володіє найнижчою міцністю серед перерахованих видів щебеню. При цьому він зовсім недорогий. Низька вартість і відповідні будівельні характеристики роблять вапнякову продукцію досить затребуваною. Таким сипучим матеріалом засипають ненавантажені дороги, використовують його для виготовлення ЗБВ.

  На будівництві важливі позиції також займає пісок. Його основними видами є річкове і кар'єрне сировину. Другий варіант, що видобувається в кар'єрах, за вартістю недорогий. У ньому міститься великий відсоток забруднювачів, серед яких глина, пилоподібні елементи. Цей пісок використовується для заповнення пазух, підняття рівня грунту. Однак в якості компонента в бетонному замісі він не підходить. Тільки після очищення пісок набуває якісні властивості і стає придатним для приготування змусив.

  Ідеальним будівельним матеріалом є річковий пісок. Він відразу після вилучення з річок може бути використаний для різних будівельних цілей, оскільки глина з нього вимита течією. Цей пісок застосовують як дренирующего шару, для виготовлення першокласних якісних сумішей для стяжки, оздоблювальних робіт.

  ​Як правильно вибрати сонячні панелі для будинку

  ​Садовий будиночок - загальна картина будівництва

  ​Способи укладання засорів каналізації

  ​Обігрів покрівлі: надмірність або необхідність