​Садовий будиночок - загальна картина будівництва

Садові будиночки часто стає не тільки першим будовою на території нового дачної ділянки. Він може зіграти роль затишній літній кухні, стати гостьовими апартаментами, сховищем інвентарю і т.п. Але будівництво садового будиночка не така вже й проста робота. Почнемо з попереднього етапу. Тут необхідно виконати наступні заходи:

Помощь при ДТП от профессионального юриста по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Визначити місце, де майбутня будова буде розташовуватися.

З'ясувати, які характеристики має грунт на вашій території.

Прив'язати до місцевості план. Тут повинна виконуватися ретельна звірка суворої горизонталі, а також кутів периметра.

Межі майбутнього будиночка необхідно позначити кутовими кілками, які покладається з'єднати дошками або шнурами, враховуючи при цьому товщину майбутніх стін. Будь-який будинок починається з фундаменту, так що поведемо мову тепер саме про нього. Садовий будиночок будова невелике, що володіє малою вагою. У зв'язку з цим фундамент можна встановити будь-який, але все ж фахівці рекомендують вибирати стовпчастий фундамент для дачного будиночка. Він є самим надійним зважаючи на велику міцності і стійкості. Будова на ньому майже не дає усадки, а будиночок ви можете освоювати безпосередньо після закінчення будівництва.

Влаштувати фундамент нескладно, дії тут мають наступну послідовність:

Майданчик звільніть від грунтового шару по всій площі майбутнього будинку і трохи більше. Засипте цю територію приблизно 20-сантиметровим шаром піску.

Під фундаментні опори викопайте шурфи півтораметрової глибини з інтервалом 2 метри.

У готові шахти встановіть гідроізоляційний матеріал, яким може стати руберойд, а також манжет.

Залийте поглиблення хорошим цементно-піщаним розчином.

Будівництво каркаса реалізується також поетапно, і етапи тут свої:

Виконайте гідроізоляцію майданчики, а по її периметру встановіть нижні бруси і лаги, після чого змонтуйте вертикальні опори і горизонтальні зв'язки між ними. Пам'ятайте, що елементи з дерева повинні бути призначеними длябудівництва будинків. Тобто, деревина нам потрібна ретельно просушена, а також просочена антисептиками і вогнетривкими речовинами.

Тепер треба настелити чорнову підлогу, а після обшити зроблений каркас брусом або плитами деревно-стружкових або іншими.

Покрівля. Кріпимо крокви так, щоб кут коника дорівнював 50 градусам. Покрівельним матеріалом може стати залізо, профнастил і що завгодно ще. Зазвичай по центру будиночка виставляються тимчасові опори, щоб монтаж був максимально полегшеним. Зауважимо, що крокви, покрівлю та стельові перекриття треба робити на 50% площі будівлі.

Утеплення споруди, а також її гідроізоляція виконуються відповідно до переважаючими погодно-кліматичними умовами конкретної місцевості. Також зверніть увагу і на свої грошові можливості. Але пам'ятайте утеплити і гідроізолювати підлогу з дахом треба обов'язково!

Обробити стіни зовні і всередині можна вагонкою, причому з вулиці найвигідніше використовувати «імітацію» з ПВХ, яка не боїться вологи. На підлогу найвигідніше настелити лінолеум. Як бачите, зробити садовий будиночок у себе на садибі не так вже й складно. При відповідному додаткового утеплення ви можете там проживати і цілий рік.

​Способи укладання засорів каналізації

​Как придать новизну вашим старым колесным дискам.

​Кому довірити монтаж опалювальних систем?

​Опалення за допомогою піролізного котла

​Обшивка будинку сайдингом самостійно