​Реставрація кухонних шаф

пофарбована поверхня

Якщо стара поверхня була пофарбована, ви повинні видалити фарбу з допомогою хімічного стриппера. Для отримання додаткової інформації див. Розділ «Перефарбовування кухонних шаф» в розділі «Обробка фарбою і гіпсокартону».

Пофарбована / лакована поверхня

Якщо стара поверхня пофарбована і / або лакована, ви можете відполірувати шафи так само, як меблі. Ви можете або видалити більшу частину лаку / плями з хімічним способом, або ви можете просто добре очистити поверхню.

Стили современной моды в Стокгольме от luxury knowledge в свободном доступе.

У будь-якому випадку, спочатку вийміть двері з шаф, і видаліть ручки та інше обладнання. Це спростить проект, і результати будуть виглядати більш професійно. Покладіть двері, коли ви працюєте над ними.

Якщо є тільки пошкодження темними плямами навколо дверних ручок, ви можете просто очистити ці області. Спробуйте використовувати синтетичні сталеві вкладиші замість реальної сталевий вовни. Прокладки добре тримаються. Вони не будуть чіплятися за деревна зерно.

Змийте плями з допомогою подушки, змоченою в мінеральних спиртах, скипидар або розчиннику фарби. Потім злегка вичистіть всю поверхню, очистіть і змочуйте її, щоб нова поверхня прилипла.

Будьте обережні. Одягніть захисний одяг і переконайтеся, що робоча зона має хорошу вентиляцію. Всі ці продукти є легкозаймистими; Деякі з них надзвичайно вогненебезпечні. Дотримуйтесь будь-які інші запобіжні заходи на етикетці. Деякі хімікати-переробники містять метиленхлорид і можуть викликати сліпоту.

Після того, як поверхня буде чистою і темні плями будуть видалені, нанесіть прозору масляну фарбу.

Якщо ви хочете повторно використовувати більше, ніж просто кілька забарвлених ділянок, необхідна хімічна переробка. Очищувач є сильним розчинником, який розчиняє і видаляє частину старого лаку. Вибираючи, який розчинник використовувати, відвідайте магазин якісної фарби або відділ забарвлення, де ви можете отримати добру пораду.

Оскільки хімічний розчинник видаляє обробку, він також вирівнює колір дерева і плями. Ви працюєте в невеликій області, очищаючи обробку сталевий шерстю або синтетичної сталевий вовняний подушкою. Коли сталева вата забивається брудної обробкою, ви обполіскуєте подушечку в очищувачі.

Як тільки ви очистите всю поверхню, вона буде гладкою і рівномірно забарвленою. Якщо немає, протріть всю деталь чистим розчинником і чистої сталевий шерстю.

очистіть поверхню

Після очищення або лакофарбового покриття нанесіть прозору фарбу на масляній основі, таку як Minwax Antique Oil Finish, тунговое масло або General Finishes Royal Finish (мій улюблений). Все з низьким запахом і можуть застосовуватися з ганчіркою. Більшість з них доступні в глянцевому або сатиновою обробці. Використання декількох шарів призведе до більш товстої обробці.

​Ремонт кімнат

Навіщо потрібні шпалери

​Канализация в частном доме

​Как выбрать офисный шкаф?

​Монтаж кондиціонерів