Решетування даху


Загалом, все швидко і просто ... Але !!! На радощах я зовсім не врахував розміри ОСП і мені це відгукнулось, коли деякі шви між листами виявилися не на дошках, а просто звисали. Довелося витратити зайві дошки, щоб підкласти їх під шви. Так що тут, акуратніше !!!
Пам'ятайте, я писав, що вирішив відкласти відпилювання надлишків крокв до того моменту, коли з'явиться лати? Настав цей момент! Я спокійно заліз на самий верх, спокійно завів бензопилу і спокійно все відпиляв. Вже було не так страшно, тому що під ногами з'явилася впевнена опора і падати було особливо нікуди.
Настав момент монтажу ОСП. Вони розміром 2,5 х 1,25 м, так що одному з ними не впоратися. Робота нескладна, але листи досить важкі. Розпилювати їх бензопилою елементарно. Прикручувати саморізами теж. Про що не варто забувати, так це про 3 мм деформаційні зазори між листами.

Вы можете приобрести качественный бутовый камень по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Якщо у вас по ходу моєї розповіді з'явилися якісь питання, задавайте, я неодмінно відповім. Удвох ми поклали листи за 5 днів. Розумію, що нешвидко, але такої мети і не було, ми ж не профі ...
Решетування даху з ОСП Решетування даху з OSB
Коли накрили будинок на 3/4, він уже почав нагадувати ДІМ ... з'явився дах над головою, в деяких кімнати світло надходив світло тільки з вікон. Над головою не виявилося звичного неба. У цей момент фраза "мати дах над головою" має найглибший сенс і значення. Хто будував той зрозуміє. Але! Вся ейфорія звалилася в перший дощик коли з усіх щілин потекла вода)))

Работа веб моделью

Ремонт у оселі

Камянка для лазні