Ремонт "Люкс"

Типові коробки будинків, однотипна планування квартир, водопровід, опалення, газ, кількість віконних прорізів стосовно квадратурі житлоплощі - на думку ідеологів СРСР саме таке житло потрібно радянському спеціалісту. Все, що вище цих воістину спартанських умов, було дозволено лише партійної та наукової еліти: для них створювалося житло підвищеної комфортності, з особливою плануванням і набором якісних опцій. А газети і журнали рясніли заголовками, що прославляють радянських будівельників, що зводять будівлі в найкоротші терміни і нікому не приходило в голову, що повноцінне житло побудувати швидше, ніж це відведено по будівельним нормам, просто неможливо.

Вы можете приобрести столы-трансформеры по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Відома приказка, яка стверджує, що рай доступний і в умовах куреня, вірна лише частково. Погодьтеся, зовсім інша справа, якщо приміщення в нашому «курені» розташовані на двох рівнях, грамотно сплановані, оброблені кращими на сьогодні матеріалами, оснащені досконалої вентиляцією і опаленням, повним комплектом відмінною сантехніки, зручними меблями - в таких умовах можна не просто жити, але і щодня відчувати присутність комфорту!

Виправити всі недоліки будівельників, повністю перетворити зовнішність квартири - кожного її приміщення, кожної площині - покликаний елітний ремонт класу "Люкс". По закінченню всіх робіт, виконаних з воістину ювелірною точністю, Ваша квартира стане шедевром - Вашим особистим шедевром, що підкреслює статус її власника. Абсолютно все, навіть найдрібніші деталі і елементи, будуть виконані бездоганно - адже це ремонт класу "Люкс"!

Євроремонт ремонт люкс - тільки капітальний ремонт, повністю змінює колишній вигляд квартири: прибираються або переносяться внутрішні перегородки, створюються ексклюзивні стелі з гіпсокартону, ніші, елементи ліпного декору, колони, арки і безліч інших декоративних елементів.

Ремонт у оселі

Льох термос

Склопакет