​Ремонт без зайвої бруду

Ремонт - штука складна. Його результат зазвичай викликає почуття гордості і задоволення, а ось сам процес часто лякає. Одна з головних причин «ремонтофобіі» - тонни бруду, сміття і пилу, які, здається, неминуче повинні заповнити ваш будинок. Однак знайомство з сучасними технологіями обробки приміщень і використання деяких простих рекомендацій дозволить назавжди позбутися від цих страхів.

Качественное строительное оборудование Вы можете приобрести на сайте https://www.sdm16.ru/katalog/OborudovanieITehnika1/Oborudovanie/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відразу обмовимося: абсолютно «стерильних» способів проведення ремонту поки що не придумали. Проте, завдяки сучасним рішенням можна в рази зменшити кількість сміття і пилу навіть при проведенні традиційно брудних робіт.

Наприклад, що прийшли на зміну цементу, піску і алебастру сухі будівельні суміші дозволяють готувати робочий розчин дуже швидко і з мінімальною витратою води. Вхідні в їхній склад ефективні сполучні речовини забезпечують отримання однорідної клейкої маси оптимальної консистенції, після застосування якої не залишається бруду і патьоків. А спеціальні присадки, в тому числі полімерні і епоксидні, в рази зменшують час «схоплювання» і висихання складу.

Завдяки своїм якостям сухі суміші сьогодні поширені надзвичайно широко і застосовуються для приготування шпаклівки та штукатурки (зокрема, добре всім знайомі Vetonit і Rotband), плиткового клею (наприклад, Unis), затірки (Ceresit, Atlas і ін.), А також інших складів .

Коли не потрібна бетономішалка

Якщо «сухі» технології при обробці стін уже набули широкого поширення, то в якості основи для підлоги до сих пір найчастіше застосовують стяжку з цементно-піщаного розчину. Щоб її створити, потрібно в буквальному сенсі перелопатити тонни цементу, піску і води. Квартира при цьому перетворюється в подобу будмайданчика в сезон дощів. Стяжка вимагає чимало часу, а попередня розмітка - особливого професіоналізму: цемент схоплюється швидко, а якщо підстава вийде нерівним, то всі праці будуть зведені нанівець.

Однак і в цьому випадку є альтернативи. Наприклад, насипні підлоги. При їх формуванні плити перекриття покривають товстим шаром сухої засипки, яку захищають паровлагоізоляціонним покриттям і застеляють міцним листовим матеріалом. Нарешті, зверху укладають підлогове покриття. На відміну від стяжки, підстава під засипку не вимагає попередньої підготовки - збивання нерівностей і напливів, забивання невеликих тріщин та ін. Якщо перекриття досить рівне, то замість засипки можуть застосовуватися плити з екструзійного пінополістиролу. Є у таких підлог і ще одна незаперечна перевага: вирівнювати їх значно простіше, так як можливі помилки в даному випадку легко виправити.

Однак найбільш технологічний варіант - регульовані підлоги. У цьому випадку основою для покриття служать лаги, наприклад, дерев'яні бруси. У них висвердлені отвори, в які по різьбі вворачиваются болти-стійки. Якщо спеціальним ключем обертати болти, лаги піднімаються або опускаються, таким чином, з'являється можливість виставити підлогу за рівнем. Зверху укладають фанеру і стелять ламінат, паркет або лінолеум. Статеву дошку і масив паркетної дошки часто монтують і без настилу. Така підлога зручний ще й тим, що під ним можна простягнути всі домашні комунікації.

​Дизайн маленької кухні

​Ремонт і обробка стін

​Ремонт кімнат

​Монтаж кондиціонерів