Про водопостачанні будинку.Для повноцінного життєзабезпечення будь-якої сім'ї в приватному будинку необхідна наявність трьох умов - тепло в будинку, наявність води і можливість видалення результатів життєдіяльності. Відсутність одного з цих складових в ХХI столітті - катастрофа, з якою, на превеликий жаль, доводиться стикатися величезній кількості громадян Росії.

Говорячи про приватному будинку, я насамперед маю на увазі простий будинок звичайного громадянина Росії. Елітні заміські будинки з їх наворотами різних систем комунікацій і величезними, мало виправданими вкладеннями - тема не цього сайту.

Ви можете придбати якісні металоконструкції по найкращій ціні на сьогоднішній день.


Ми звикли мати інженерне забезпечення будинку за рахунок "пана", від якого завжди залежимо, платимо йому такі суми, які він запросить і навіть не здогадуємося, що в приватному будинку все можна зробити автономним і менш дорогим.

Автономність - це залежність тільки від своїх рішень і дій і повна незалежність від втручання у Ваше життя ззовні.

Обладнання будинку різними системами життєзабезпечення своїми руками ніякої складності не представляє, а тому не вимагає серйозних фінансових вкладень і залучення фахівців. Для цього потрібно зовсім небагато:

- Бажання мати гідні умови життя з усіма зручностями сучасного будинку і знати, що для досягнення цієї мети не потрібно бути великим фахівцем ні в одній області. Якщо у Вас є бажання своїми руками зробити свій будинок краще, то потрібно прочитати відповідні теми на сторінках цього сайту і виконати пункт другий;

- Скласти план робіт і визначити для себе бажаний рівень комфорту. При відсутності знань і досвіду - ознайомитися з відповідями на наявні питання по установці і виготовлення необхідних систем. Вибрати прийнятні для умов Вашого будинку схеми та обладнання з урахуванням їх відповідності Вашим планам, вартості, можливостей і скласти план черговості їх виконання.

На більшість питань по обладнанню, ремонту та облаштування своїми руками приватного будинку усіма автономними системами може дати відповідь цей сайт. Побродивши по його сторінках, ви зможете обладнати будинок всіма необхідними пристроями та зекономити чималі кошти і час навіть не вивчаючи інші матеріали.

​Типи брущатих будинків

Противопожарные окна

Організація водопостачання будинку

​Утеплення дачного будинку

Види декоративних підлог