​Пристрій і особливості обслуговування водостоку для покрівлі

Пристрій і особливості обслуговування водостоку для кровліПрі неповному стікання води з даху і її застій, можлива деформація покрівельної поверхні, тому грамотне пристрій водостоку - заощадить кошти і час господарів будинку. Також, це убезпечить від руйнування фундаменту. За рахунок розумного і кваліфікованого пристрою водостоку можливий не тільки відведення води, а й прикраса будинку.

Вы можете купить ксенон Киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Матеріал для водостоку може бути різним: система з просто оцинкованої сталі або з нанесенням додаткового покриття, мідний водовідведення. Для згину труб можливо знадобитися ручний трубогиб ціна якого цілком доступна для будівельних фірм.

Найпопулярніший на сьогоднішній момент водовідведення з пластика (ПВХ), який розглянемо детальніше, так як він не дорогий, довговічний і простий в установці.

Водостічні системи з ПВХ. Головним чином складаються з труб, жолобів і фітингів. У ринв перетин - напівкругле, трапецієподібно або прямокутне. Монтаж здійснюється по периметру будинку. Для більшої ефективності труба ставитися під ухилом, а верх жолоби прикривається. Пластикові стоки кріпляться до стіни крюками і хомутами, а муфтами закріплюються один з одним.

Будова водостічної системи. Тип водостоку, що виготовляється з пластика підбирається в залежності від обсягу опадів в тому районі і всієї площі даху:

- на великих дахах ставляться великі стічні вузли, здатні відводити воду у великій кількості. Діаметр жолоба - 150-200мм.

- діаметр жолоба для дахів середньої площі - 110-125мм.

- для невеликих будинків, жолоби встановлюють з діаметром - 80-115мм.

Пластикові водостоки на 8 метрів жолоби повинні мати, як мінімум, одну трубу для зливу. Недотримання необхідних діаметрів жолобів, загрожує зниженням ефективності водостоку.

Монтаж водостоку здійснюється за допомогою інструкцій виробника і врахування особливостей будови будівлі. Рекомендується, монтувати стічні системи відразу ж після установки нової покрівлі, що сприяє збереженню фундаменту споруди. При обслуговуванні водостічної системи, крім усунення можливих дефектів, видаляється сміття в трубах і жолобах. Для полегшення очищення передбачена спеціальна захисна сітка, що розташовується по діаметру жолоби. Здебільшого бруд видаляється великим напором води з шланга, а безпосередньо з сітки забирається все сміття. Але більшу небезпеку, ніж забруднення, може нести обмерзання, так як замерзла вода зашкодить трубу. Тому, в жолобах встановлюють нагрівальні системи, що складаються з декількох елементів і також здатних запобігати появі бурульок.

​Як правильно робити армування газобетонних стін?

​Особливості глянцевого натяжної стелі

Функциональность современной кухонной мебели