​Поняття «теплого» даху!

Є ряд складнощів і проблем під час будівництва, які, здається, падають з неба, коли їх ніхто не чекає. Одна з них - це сніг і бурульки, уникнути яких взимку неможливо. Більшість людей сприймають крижані сталактити і обмерзлі водостоки, як природне зимовий прикраса. Винятком є виконавці і замовники будівельних робіт. Крім них, мало хто думає, що бурульки над їх головами - це не тільки зимова декорація, а й причина вогкості фасаду і обвалення штукатурки, під якою знаходиться незахищена цегляна стіна. Від цього також руйнуються ринви і дренажні труби, та й герметичність з'єднань неминуче буде порушена. Існує поняття «теплої» даху. Давайте розберемося, що ж це таке.

Замовити проведення професійних покрівельних робіт Ви можете за посиланням https://profilk.kiev.ua/pokrivli вартість послуг Вас приємно здивує.

Часто, край покрівлі покритий листовим металом або гідрофобним матеріалом з декількома ізоляційними шарами, які також руйнуються від розширення, викликаного обмерзанням, що в подальшому викличе течі. Тиск, від розширюється льоду, може порушити не особливо міцні з'єднання колін дренажних труб, і звідти рано чи пізно почне протікати вода.

Взимку немає дахів, які були б захищені від талого снігу і льоду. Однак є даху, яким такі проблеми не знайомі, навіть під час їх будівництва.  Багато власників котеджів віддають їм перевагу, так само бачать в цьому розумне рішення для багатьох муніципальних будівель і міська влада. Але в більшості довідників з капітального будівництва, замість «теплих» дахів, настійно рекомендується використовувати інший тип - «холодні» даху. У них є один недолік в порівнянні з «теплим» дахами - вони дорожчі, через наявність другої залізобетонної плити. Між двома плитами залишається вільний простір, а температура під покрівельної плитою і над нею практично однакова. При цьому тепле повітря, акумульованих будівлею, виходить через горищні вентиляційні отвори, що забезпечує відведення вологи. У всіх інших експлуатаційних показниках «холодні» даху нарікань не викликають.

Але повернемося до нашого обговорення «теплої» даху з зовнішнім водовідводом, тобто з жолобом водостоку на краю. Не завжди покрівельна конструкція або архітектурний вигляд будинку включає монтаж козирка, який більш-менш захищав би фасад від зволоження.

​Де купити все для ремонту?

Монтаж козирка

​Монтаж кондиціонерів