​ Пол на терасі «Fundament»Який підлогу вибрати для веранди: дерево або композити? Яке дерево: екзотичне, або наше рідне? Нехай основна інформація про різні типи деревини і композитних матеріалів полегшить ваш вибір.

Пол на веранді
Jeremy Levine

Ви можете придбати квартири від забудовника в Києві по найвигіднішій ціні на сьогоднішній день.


Прихильники традицій мають можливість розглянути широкий вибір щитів і панелей з екзотичних і місцевих порід дерева. Існує цікава технологія термічної обробки деревини, завдяки чому матеріал набуває високу стійкість до впливу атмосферних опадів.

Для тих, хто схильний до новизни і не бажає обтяжувати себе складним технічним обслуговуванням, існує величезний вибір композитних настилів.

Ви можете купити і готові підлоги - патіо або дошки в комплекті з балками і кріпильними елементами.

Композитний настил завжди продається в комплекті, оскільки для його установки необхідні балки і облицювання (декоративні планки, роз'єми та інше). Передбачається, що вартість додаткових матеріалів становить 30-40% від вартості всього статі.
Пол з дерева на веранді

Найкраще використовувати для підлоги на відкритій веранді дошки листяних порід дерев. Але часто викладають підлоги на верандах з сибірської модрини і карельської сосни. Справа в тому, що дерева, що ростуть в суворих кліматичних умовах Крайньої Півночі, мають дуже малу добавку зростання протягом року, за рахунок чого, їх деревина є дуже щільною і стабільною. Крім того, сибірську модрину люблять за її прекрасний природний сріблясто-сірий колір, який, на думку багатьох, як не можна краще підходить дерев'яної «палубі». З інших місцевих видів використовуються ясен, дуб, європейська модрина, ялина, сосна.

​Панелі софіта

Утеплення даху «Budstar»

​Шпалери

​Ремонт кімнат

Правда и вымысел