​ПОГЛЯД У ПОЛ - ВИБИРАЄМО ПАРКЕТ

Паркет і раніше залишається одним з найпопулярніших підлогових покриттів як при обробці будинків, так і квартир - він здатний додати інтер'єрів елегантності і затишку, допомагає зберегти тепло взимку, а також має відмінну звукоізоляцію. Дерев'яна підлога є важливим елементом дизайнерського оформлення - наприклад, у вітальні, витриманою в класичній манері, таке покриття буде особливо ефектно виглядати в поєднанні з вкрапленнями з мармуру. При створенні сучасних інтер'єрів варто звернути увагу на паркет "з історією" - штучно зістарені дошки відсилають нас до стилю шеббі шик, або, як його ще прийнято називати, "потертий шик".

Вы можете купить квартиру Вашей мечты на сайте http://novbud.com.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Втім, дизайнери не скидають з рахунків і справжній вінтаж, а також перероблене дерево. Серед численних варіантів - дубові покриття з дощок, які колись лежали в старовинних будинках, або ж з масиву, раніше має зовсім інше призначення. Безперечні переваги такого паркету - його екологічність і унікальний шарм, адже якщо довірити переробку дерева досвідченим ремісникам, результат може перевершити всі ваші очікування.

В вишукані інтер'єри прекрасно впишеться підлогу з авторськими орнаментами. Це можуть бути як гравірування, так і принти або аплікації. Одна з найбільш популярних тенденцій - зображення з ефектом 3D. При виборі ідеального підлогового покриття не варто боятися кольору. Хто сказав, що паркет повинен бути тільки бежевим або коричневим? Дизайнери сміливо експериментують з рожевим, жовтим або зеленим кольорами, які здатні оживити будь-яке приміщення і додати йому яскраво вираженою Індивідуальні. Такий варіант ідеально підійде тим, хто мріє про дерев'яному поле, але хоче уникнути надмірної суворості, яку паркет може додати інтер'єру.

До речі, шанувальникам цього покриття зовсім необов'язково обмежувати себе тільки підлогою. Наприклад, одна зі стін у вітальні або спальні, виконана з благородного дерева, допоможе розставити акценти в інтер'єрі. Головне - не перестаратися і дозволити іншим стінам "дихати". Занадто багато паркетних панелей може візуально змінити параметри приміщення, спотворити природне світло, що потрапляє в кімнату, і зробити простір тісним, схожим на коробку.

Оскільки настають холоди, то в наступній статті ми поговоримо про оформлення камінів.

​ В ЧЕМ ПЛЮСЫ И МИНУСЫ НОВОСТРОЕК

​Укладка нового плиточного пола

ВЗГЛЯД В ПОЛ – ВЫБИРАЕМ ПАРКЕТ

​ВСЯ СПРАВА В КОЛЬОРІ