Планування забудови ділянки

Планування забудови ділянки повинно виконуватися з урахуванням розташування будівель на сусідніх ділянках. Якщо у Вас з двох сторін сусіди вже живуть і облаштувалися, значити Вам здорово пощастило і Ви можете врахувати будь неприємне сусідство.
Наприклад, курник сусіда і зона відпочинку Вашої ділянки або будівництво будинку з підвітряного боку від "пахучою" госпбудівлі.

Профессиональный ремонт квартир киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Планування розташування об'єктів з урахуванням руху паводкових і грунтових вод необхідно для того, щоб свердловина не опинилася за септиком. Якщо дивитися у напрямку цих потоків, то розташування об'єктів на ділянці бажано в наступному порядку: свердловина або колодязь, будинок, септик, госпбудівлі, річний (холодний) туалет. Не забудьте заглянути через паркан до сусіда, щоб врахувати і його можливий підступ.

При розташуванні ділянки в пересіченій або гористій місцевості постарайтеся плніровку ділянки зробити так, щоб паводкові води не потрапляли на ділянку. Тому майданчик ділянки повинна бути піднята щодо рівнів потоків. Якщо це неможливо зробити, то заздалегідь повинні бути передбачені рови і канави для відводу води від ділянки. Чи не застосовуйте для відводу труби будь-якого діаметру, так як це вони засмічуються і перемерзають в найпотрібніший момент і гроші виявляються викинутими на вітер.

Сподіваюся стаття виявилася Вам корисною і Ви прочитали її вчасно. Знання причин дає можливість виправляти помилки, так що планування ділянки можна продовжити і при повністю забудованій ділянці. Але це буде вже інший працю та інші витрати.

Всім успіхів і удачі!

​Утеплення дачного будинку

Монтаж вінілової підлоги

Современные подоконники