План будівництва будинку

Живіть з сусідами дружно - це заощадить Ваші гроші і збереже нерви!
Приклад з моєї практики. Я отримав ділянку в той час, коли сусід, вже маючи побудований будинок, ще тільки збирався облаштовуватися. З'ясувалося, що він планує будівництво холодного туалету в безпосередній близькості від майбутньої зони відпочинку на моїй ділянці. На вмовляння про перенесення місця він реагував негативно, але я зрозумів, що сусід обмежений у коштах і не дуже любить роботу лопатою. Я найняв техніку і вирив зливні ями відразу трьом сусідам і на своїй ділянці - тепер холодні туалети у всіх стоять в лінієчку, в кінці городу, відстань між кожним з них - ширина ділянки. Всі задоволені.
Зробив це я не тому, що у мене були зайві гроші.

Вам нужно получить разрешение на строительные работы? Тогда вот лучшая компания в отрасли, цены на услуги Вас приятно удивят.


При плануванні будівель різного призначення обов'язково зверніть увагу на створення під'їзних шляхів, як під час будівництва, так і після його закінчення. Необов'язково шмагати ділянку на широкі проходи і стежки, просто потрібно врахувати можливість під'їзду до основних об'єктів ділянки. При цьому, деякі шляхи можуть бути сплановані тільки на час будівництва будинку.
Не забудьте і про сам ділянку, адже потрібен передусім під'їзд до нього, причому цілий рік і не тільки в період будівництва будинку. Яскравий приклад непродуманого планування місця будівництва гаража, коли при виїзді з нього доводиться виїжджати на проїжджу частину прилеглої дороги, щоб закрити ворота.
Розбивку плану ділянки на місцевості потрібно робити з урахуванням руху грунтових вод. Це питання необхідно обов'язково вивчити, щоб не споруджувати септик перед свердловиною та / або будинком.
Не дивіться, як зроблено у сусіда. Він міг не врахувати це питання. Робіть все самі і зі знанням справи. Нехай сусіди вчаться у Вас.

Автономні системи будинку

Будівництво дерев

Будівництво Котеджі