​ПИТАННЯ НОВОБУДОВ. ПОНЯТТЯ «ЕКОНОМ», «КОМФОРТ» І «БІЗНЕС-КЛАС»

У чому різниця між поняттями «економ», «комфорт» і «бізнес-клас»? Як зрозуміти, що об'єкт належить саме до того класу, в якому позиціонується?

Віднесення житла до того чи іншого сегменту відбувається за ключовими і додатковим характеристикам. В даний час ключовими критеріями, що відрізняють житло бізнес-класу від масових сегментів, є рівень безпеки (обгороджена територія) і наявність підземного паркінгу. Такий параметр як location поступово зміщується на сходинку нижче. Якщо раніше будинку бізнес-класу зводилися переважно на заході, північному заході або південному заході столиці, між До ключових характеристик бізнес-класу також відносяться високоякісне інженерне обладнання (швидкісні ліфти, система кондиціонування, водопостачання та ін.) І архітектурне виконання житлового комплексу ( індивідуальний проект з підкресленою дизайнерської опрацюванням екстер'єру). До доповнює характеристик відносяться: технологія житлового будівництва, рівень інфраструктури району, рівень обробки МОПов, висота стель, метраж квартири. Ці доповнюють характеристики можуть в процесі розвитку ринку змінюватися. Наприклад, площі житла зараз у всіх сегментах скорочуються. Якщо до кризи стандартна площа квартири бізнес-класу становила 50-60 кв.м, то зараз це вже 40-50 кв.м, а в окремих проектах зустрічаються і зовсім невеликі квартири, площею 30 кв. м.

Ви можете обрати квартири за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

І економ- і комфорт-клас розташовуються переважно в спальних районах. Але вдома комфорт-класу відрізняються від «економа» більш продуманими і різноманітними плануваннями квартир, більш дорогим оздобленням фасадів і громадських зон. В об'єктах комфорт-класу найчастіше передбачені обгороджена територія, наявність консьєржів і домофонів.

Житло класу «економ» - це панельні будинки з базовим набором інфраструктури: школа, дитячий сад, магазини крокової доступності. У класі «комфорт» набір інфраструктурних об'єктів набагато ширше, а забудова може бути представлена як панельними, так і індивідуально спроектованими монолітними будинками з ексклюзивним дизайном вхідних груп і унікальним оформленням місць загального користування. Як приклад мікрорайонів класу «комфорт» можна привести проект. Покращені споживчі характеристики житла (підвищена енергоефективність, тепло-, звуко- та гідроізоляція, занижені експлуатаційні витрати, зручні архітектурно-планувальні та привабливі фасадні рішення) також є відмінною рисою проектів комфорт-класу.

Проекти бізнес-класу - монолітно-цегляні будинки, розроблені за індивідуальними проектами відомих архітектурних бюро, з ексклюзивним дизайном і внутрішньою обробкою, широкими можливостями планувальних рішень, підземним паркінгом, територією, що охороняється і ін. З

Економ-клас - це типове житло з мінімумом додаткових опцій: власної інфраструктури на території ЖК немає або є тільки соціальні об'єкти (наприклад, дитячий сад), зведені з урахуванням нормативів, планування квартир типові, квартири продаються в стані «під чистову» обробку, конструктив будинки - також типова панель.

​ВИБИРАЄМО КВАРТИРУ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД РОЗТАШУВАННЯ БУДИНКУ

​ ПО КАКИМ КРИТЕРЯМ НУЖНО ВЫБИРАТЬ КВАРТИРУ ДЛЯ ПОКУПКИ

​СУЧАСНІ НОВОБУДОВИ. ЯКІ ВИДИ ІСНУЮТЬ НА СУЧАСНОМУ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ?

​ ВОПРОС НОВОСТРОЕК. ПОНЯТИЯ «ЭКОНОМ», «КОМФОРТ» И «БИЗНЕС-КЛАСС»