​Паропроникність стінОсь всі кажуть: "будинок повинен дихати", все про це знають, але ніхто толком пояснити нічого не може. Спробую для початку розібратися з цим питанням. Мені здається під цим поняттям, з технічної точки зору, мається на увазі здатність матеріалу пропускати через себе вологу. Основним утеплювачем у нас вважається повітря, а щоб він був нерухомим його закували в який-небудь пористий матеріал. Таким чином в моїй стіні з газосилікату сам газосиликат є всього лише скелетом для утримання повітря. Теж саме і з мінеральною ватою. Повітря в порах повинен бути сухим.

Сегодня среди всех возрастов и всех слоёв населения, для получения ярких и естественных впечатлений от интимной близости, пользуются особой популярностью качественные Дюрекс презервативы , которые позволят и Вам получить самые прекрасные и незабываемые ощущения от любовных приключений.


Відчути на собі теплопровідність сухого і вологого повітря легко можна в сухій сауні і російській лазні. Житловий будинок при цьому підвищений джерело вологості. Не завжди ж пар з киплячого чайника потрапляє точно в витяжку. А стіни як губка вбирають в себе вологу. Вологи пі цьому треба кудись діватися, інакше "губка" колись наповниться вологою, а волога стіна обов'язково рано чи пізно промерзне. Звідси зрозуміло, що потрібно відводити вологу на вулицю. Але як дізнатися який матеріал проводить вологу а який ні? Для цього існує поняття паропроникність стін, адже волога є не що інше, як пар.

Один з найбільш сучасних, практичних і доступних способів внутрішнього утеплення лоджії - це утеплення за допомогою пенофола і пеноплекса, а також аналогів цих матеріалів, таких як Ізофоль, русфол і техноплекс.


Пенофол (русфол, Ізофоль) - це тонка основа, ширина якої становить менше 1 см. Пенофол складається з алюмінієвої фольги і поліетиленової піни, звареними між собою за допомогою спеціальної термічної обробки. Це відображає теплоізоляційний матеріал, який також має властивості пароізоляції і звукоізоляції.

Що поробиш, адже більшість квартир стандартного планування пропонують своїм мешканцям балкони без утеплювача, а даремно. Адже теплий балкон - чудове місце, де можна не тільки покурити, а й почитати книгу або зберігати непотрібні речі. Тільки ось при сильному морозі це майже неможливо, тому на сьогоднішній день так актуально утеплення балконів. Але як правильно утеплити Ваш балкон?


Утеплити балкон не найскладніше заняття, яким Вам доведеться займатися під час ремонту квартири. Все, що від Вас потрібно - встановити ізолюючий матеріал, а потім накрити його облицювальною матеріалом на Ваш розсуд.

​Ремонт і обробка стін

Квартира в россрочку

Все про термоізоляцію стін

Деревянное крыльцо

​Монтаж кондиціонерів