Підготовка підлоги під ламінат

Основним недоліком такої основи є тривалість її підготовки. Вирівнювання підлоги під ламінат (вирівнювання бетонної стяжки) і загальні роботи займуть понад місяць.
Також для підстави можна використовувати фальшполи. Це регульовані конструкції, виконані з фанери і лаг. Лаги - бруски, до яких кріпляться інші частини. Вони виконані зі звичайного дерева, тому працювати з ними досить просто (спеціальних інструментів не потрібно). Щоб вирівняти поверхню за допомогою лаг, потрібно провести ретельні виміри і зробити бруски однаковий висоти. Для цього можна використовувати прокладки з будівельного сміття або паперу. Основною перевагою підстав фальшпол є простота в монтажі і можливість змінювати висоту в залежності від крену будинку. До того ж, фальшпол дозволяє захистити ламінат від можливого затоплення: вода виявиться значного нижче.

Вы можете купить зеркало по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Замість лаг з брусів можуть застосовуватися пластмасові втулки, що вкручуються в листи фанери. Найчастіше вони мають різьбу, що дозволяє в лічені хвилини змонтувати велику площу підстави.
Лаги дозволяють зробити під підлогою вентильований шар. Це забезпечує тривале збереження ламінату. До того ж в залишилася ніші можна пустити комунікації і зробити "тепла підлога" (при монтажі цієї системи використовують рулонну теплоізоляцію Тіліт тепла підлога. Монтаж такої підстави навіть у великій квартирі займе всього пару днів.
Підготовка підлоги під ламінат є найважливішою частиною ремонту підлоги.
Правильно укладене підставу стане гарантом довгих років служби вашого ламінату.

Зимова кладка цегли ламинат

​Наливна підлога з малюнком

Загородные дома из дерева

Безшовні вікна нового покоління

Заливка підлоги: робимо самі