Оргаліт або двпПід час проведення ремонту в будинку постає питання: Чим обшити підлоги, стіни або стелю? Один знайомий радить використовувати ДВП, інший каже - оргаліт. І з'являється друге питання: А що краще - Оргаліт або ДВП?
оргаліт або двп

Ремонт квартир в Самаре - самые интересные идеи по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Відповідь проста: це одне і теж. Хоча багато людей досі думають, що це зовсім різні оздоблювальні матеріали. ДВП нам знайоме давно, його можна побачити на дні висувних скриньок або на задній стінці шаф, з одного боку шорсткі, а з іншого гладкі це і є деревно - волокнисті плити.


Невідомо як з'явилася назва оргаліт, але в принципі від двп він відрізняється лише міцністю. Так, що оргалит це ДВП тільки підвищеної міцності.
Виробництво ДВП або оргаліту

Процес виготовлення чимось схожий на виробництво МДФ. Тут так само використовується пресована пил отримана при обробці деревини, ось тільки на відміну від МДФ, двп проводиться шляхом мокрого пресування. Тобто волокна деревини попередньо розпарюють, саме така технологія дозволяє робити тонкі листи.

Матеріалом для виготовлення деревно волокнистих плит служать відходи отримані при деревообробці. Ці відходи розщеплюють і пресують під спеціальним пресом, після чого готовий матеріал висушують. У готову масу складається з деревного волокна додають емульсію, спеціальний розчин і осаджувачі. Після чого маса потрапляє в відливальної машину для відливання плити.

Купить бойлер

Установка окон

Піч для лазні