Оптимальні розміри гаража
При плануванні будівництва або реконструкції гаража в першу чергу необхідно визначити його розміри. Оптимальні розміри гаража залежать від його функції. Крім одного або декількох автомобілів, в гаражі можуть розташовуватися велосипеди, мотоцикли, санки, самокати, комплекти шин і інше автомобільне устаткування. Буває, що гараж також служить сараєм, майстерні або приміщенням для зберігання господарського та садового інвентарю.

Качественные огнестойуие сейфы Вы можете приобрести на сайте: safemarket.com.ua огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


просторий гараж
Rubbermaid Products

Реконструкція гаража дозволить змінити його розміри, прилаштувати деяку площу або поміняти конфігурацію приміщення.
Якої довжини має бути гараж

Мінімальна розумна довжина гаража - 5,5 м. Середня машина має довжину близько 4,5 м, але багато моделей, які улюблені власниками заміської нерухомості, наприклад, пікапи, мають довжину навіть більше 5,5 метрів. Якщо ваша машина з розряду таких, то довжина гаража, менше, ніж 5,8 м, природно, не для вас.

Якщо ж ви збираєтеся оснастити гараж, наприклад, стелажами або полицями, то слід додати і глибину цих споруд, плюс, 60-70 см для зручного доступу до них. Таким чином, довжина планованого гаража, з урахуванням всіх ваших вимог, зростає до 6,7 м.
Якої довжини має бути гараж

Крім усього іншого, цей аспект тісно пов'язаний з розмірами автомобіля. Сучасні моделі, як правило, ширше старих. Більшість автомобілів в наш час близько 1,75 м в ширину. Якщо ми додамо до цього значення розмір двері водія - адже після в'їзду в гараж треба залишити машину, - і невелику відстань до стіни, щоб було зручно вийти і двері вашого авто не постраждали, то з'ясовується, що мінімальна ширина гаража повинна становити 2,7 м . Але щоб не протискуватися між стіною і авто, а розвантажуватися з машини з комфортом, все ж, треба додати ще трохи (за умови, що пасажир виходить з машини перед в'їздом в гараж!). Таким чином, мінімальна комфортна ширина гаража вже стає близько трьох метрів. Власникам широких машин представницького класу або позашляховиків, зручність забезпечить ширина 3,2-3,3 м. В разі, коли «мешканцем» гаража є не тільки автомобіль, але і мотоцикл або велосипед, необхідно запланувати ще мінімум 1,5 м для нього. А якщо враховувати можливість доступу до двоколісної техніки зліва, то поперечний розмір гаража для авто- і мото-техніки складе вже 4,5 м. Якщо ж у вашій родині два автомобілі, то мінімальна комфортна ширина гаража повинна становити 5,8-6 м. А щоб він був зручним для вас і вашого автопарку, краще планувати відразу 6,5-6,8 м.

Спальни из дерева

Бетонна стяжка підлоги

Типи алюмінієвих вікон