Обираємо ножівку

Ножівка є одним із самих основних теслярських інструментів поряд з молотком, напилком і т.п., внаслідок чого є однією з неодмінних покупок для любителів працювати руками ...

ножівка по дереву

Інструмент, особливо якщо він є основним, повинен служити якомога краще і довше. А тому не слід купувати ножівку просто навмання.

Вы можете купить уголок потребителя по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перш за все слід визначитися з майбутнім фронтом робіт. Якщо працювати руками доводиться не так вже й часто і сама робота не є такою вже складною, можна зупинити свій вибір на ручний ножівці. Такий вибір вигідний з точки зору ціни покупки і доступності електромережі, електрику такий ножівці не потрібно зовсім.

Якщо ж робота має бути серйозна, то однозначно увага повинна бути звернена на електричний варіант ножівки, здатний не просто полегшити працю, але також урізноманітнити його - крім стандартних деревини та металу, електрична ножівка здатна працювати з пластмасою, керамікою і іншими більш складними матеріалами. І тут вже варто враховувати і доступність електромережі, і можливості бюджету. Також не зайвим буде пам'ятати, що електрична пила через більш складної конструкції набагато важче ручної.

Частіше за все потрібно пиляти саме дерево. В такому випадку можна купити ножівку, розроблену спеціально для деревини. Стандартні розміри відстані між зубами: 4-8 мм (для товстої деревини), 3-3,5мм (для середніх розмірів) і 2-2,5 мм для роботи з дрібної деревиною. Також важливо пам'ятати і про нахилі зубів. Прямі для розпилу тільки поперек, трохи нахилені вперед для розпилу не тільки поперек, а й уздовж.

ножовка по металу

Ножівка по металу згодиться для роботи не тільки з металом, а й з іншими матеріалами, тобто, вона є універсальною. Робота такої ножівкою ведеться двома руками. Складається ця пила з рами і замінного металевого полотна з тонкими зубами. Залежно від твердості оброблюваних металів слід звертати увагу на раму. Якщо метал дуже твердий, потрібно рама з композитного матеріалу, яка є вельми стійкою до зносу. Невеликі металеві вироби вимагають коротку раму або раму з можливістю регулювання розташування полотна. Зношені полотна можна замінювати.

При покупці потрібно акцентувати увагу на багато чинників. Найбільш очевидний - це зв'язку магазину з постачальниками. Якщо постачальники інструментів невідомі, а отже і ненадійні, можна відразу пропустити цей магазин, звичайно, якщо покупець не вирішить поекспериментувати.

Інший фактор - матеріал полотна. Якщо матеріал зроблений з якісної сталі, то після перевірки на невеликій ісгіб полотно повернеться в початкову форму. Якщо цього не відбувається, то краще не купувати цю ножівку.

Третій фактор - загартованість зубів. Загартовані зуби набагато довше зберігають гостроту, краще справляються зі складним матеріалом, але заточити їх знову буде вже не можна, на відміну від незагартованої.

Також важливо правильно вибрати рукоятку. Від неї залежить продуктивність роботи в цілому. Двокомпонентна рукоятка з гумою, що має хорошу для захоплення форму, є найкращим вибором.

Вибираємо ванну

Мансардні вікна

Окна для мансарды

Камянка для лазні

Монтаж козирка