Інструменти для ремонтних та оздоблювальних робіт

Не рекомендується купувати інструменти для любителів, так як часто вони не підходять ні для яких робіт, або для виконання робіт необхідно докласти багато зусиль.

вимірювальні інструменти

Рулетка. Рекомендується мати хоча б одну, довжиною мінімум 5 м. Вимірювальна стрічка цієї рулетки повинна бути досить жорсткою і через жорсткості бути вигнутою поперек. Найголовніше, щоб, взявши стрічку на відстані 1,5 м від кінця і витягнувши її горизонтально, вона не гнулася.

Рівень (спиртової). Найкраще мати ватерпаси довжиною 30 см, 90 см і 9 м. Якщо купувати все три не хочете, краще вибирайте рівень довжиною 90 см. Перевіряти рівень потрібно наступним чином: до рівній горизонтальній або вертикальній поверхні прикладіть рівень, пухирець повинен знаходитися рівно посередині трубки. Потім потрібно перевернути рівень іншим кінцем і прикласти до поверхні, пухирець повинен знову перебувати посередині трубки. Якщо це так, значить рівень якісний, і можете сміливо їм користуватися.

Модная медицинская одежда купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Рівень (водяний). Це проста прозора труба, діаметр якої повинен бути не менше 10 мм. На кінцях цієї труби монтуються скляні трубочки більшого розміру для запобігання меншою похибки.

Маркувальний шнур з крейдою. Він використовується разом з водним рівнем. Відзначивши в різних місцях приміщення одну і ту ж висоту (в обох кінцях стіни), прикладіть до позначок шнур і натягніть. Щоб на стіні з'явилася лінія, тягнути шнур потрібно в сторону.

Наугольник. Найкраще мати і більш маленький (близько 20 см в обидва кута) і наугольник більшого розміру. Для позначення прямого кута.

Електричні прилади

Акумуляторний шуруповерт. Головне, щоб він був досить потужним, мав більше одного акумулятора. Також варто звернути особливу увагу на якість збірки - якщо зовні якість Ви можете оцінити як задовільний, то внутрішній зміст буде не краще, і такий шуруповерт не прослужать довго. Крім того, дуже важлива вага, Вам повинно бути зручно брати його в руки. Цей інструмент необхідний тим, хто часто займається ремонтними роботами. Якщо Ви знаєте, що користуватися ним будете тільки в особливих випадках, Вам буде досить електродрилі.

Рекомендується придбати такі інструменти: дриль, циркулярну пилку, кутову шліфувальну машину. Це найнеобхідніші інструменти - без них Вам навряд чи вдасться виконати будь-яку роботу, або на її виконання у Вас піде дуже багато часу. Найбільш важливі якості інструментів: потужність, вага, розмір, якість збірки. Потужність дрилі і циркулярної пилки повинна бути не менше 800 Вт. Інструменти меншої потужності можуть бути меншого розміру, легше, зручніше, але з ними Ви не зможете виконати деяких робіт, або, виконуючи з, Ви зіпсуєте самі інструменти. Потужність кутової шліфувальної машини повинна бути не менше 400 Вт. Дуже корисно мати електричний перфоратор - особливо він необхідний, коли потрібно вибити великий отвір або пробити отвір в бетоні. З звичайним дрилем така робота може тривати ні одну годину, а з перфоратором у вас на це піде кілька хвилин.

інші інструменти

У наборі інструментів домашнього майстра повинні бути також наступні інструменти: набір свердел - для перфоратора для свердління бетону (більш необхідні свердла: 6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм; 10 мм і 12 мм рекомендується мати не коротші 20 см ); для свердління металу (2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм). У магазинах хороші свердла коштують дорого. Ви можете заощадити, купивши їх на ринку (в магазині таке ж свердло може коштувати в кілька разів дорожче. На ринку вони можуть бути не новими, але, якщо зроблені з російського металу, точно не будуть гірше). Якщо свердло притупляється його можна легко підточити за допомогою циркулярної пилки.

Ключі для кріплення різьбових з'єднань: розвідний ключ, сантехнічні плоскогубці, звичайні плоскогубці, круглі плоскогубці, ручна викрутка зі змінними насадками. Дуже стане в нагоді і набір звичайних ключів.

Строим теплый и недорогой дом из пенобетона

Будівництво каркасних будинків і котеджів

Інструмент для фарбування

Как выполнить ремонт листов кровли

​Кому довірити монтаж опалювальних систем?