​Незамінний будівельний матеріал

Цемент - затребуваний будівельний матеріал, поки що не має конкурентоспроможних аналогів. У сухому вигляді - це однорідне сипуча речовина, при додаванні води утворює пастоподібний склад. Після затвердіння його міцність аналогічна міцності каменю. Варто зазначити, що цемент ціна володіє оптимальним поєднанням вартості та експлуатаційних характеристик. Тому він активно використовується в будівництві - приватному і промисловому.

Цемент - це суміш особливих складових, яка необхідна на будь-якому будівельному об'єкті. Матеріал використовується в якості в'яжучого складу для з'єднання різних елементів. Він не схильний до дії багатьох хімічних речовин, на його основі виготовляють сухі будівельні суміші: цемент перемішується з розжареним піском, в ряді випадків в складі є пластифікатори та інші добавки.

Такі суміші - сучасне рішення в будівельній галузі. Вони використовуються повсюдно і поступово витісняють застарілу технологію приготування цементних розчинів на об'єкті.

Марка М400 означає, що при випробуваннях зразків в нормативному віці (28 діб) руйнування відбувається при навантаженні на стиск 400 кг / см3. Клас міцності - 32,5.

Портландцемент випускають без добавок (Д0) і з мінеральними добавками до 20%. Матеріал Д0 застосовують для створення конструкцій, що працюють в умовах підвищеної вологості. Цемент з мінімальною кількістю добавок (Д5) володіє характеристиками, аналогічними Д0. Важливим параметром є розмір помелу. Чим він дрібніше, тим швидше і якісніше схопиться розчин. Оптимальна величина зерна - 15-20 мкм.

ПЦ400 Д20 широко застосовується при виробництві ЗБВ (тротуарної плитки, бордюрів, блоків збірних фундаментів), в ході монолітного будівництва об'єктів житлового, цивільного та промислового призначення.

ВАТ «Лентехстром» має в своєму розпорядженні передовою технікою, а команда компанії - співробітники високої кваліфікації. Завдяки цьому наші клієнти на 100% впевнені в тому, що їх партнер - це надійна і відповідальна організація.

Сучасний підхід до виробництва

Власний парк машин для доставки

Відмінна якість

Низькі ціни

Найбільші торговельні мережі - наші постійні партнери

Виробництво ЦПС на гранітному відсів

виробництво цементу

Матеріал виготовляється з вапняних і глинистих порід, містить боксити і спеціальні добавки. Характеристики готового продукту безпосередньо залежать від якості сировини. У ВАТ «Лентехстром» ви можете купити цемент, який створюється досвідченими фахівцями з високою кваліфікацією. Будівельний матеріал відповідає прийнятим в галузі стандартам якості.

Умови співпраці

Наша компанія реалізує цемент різних марок оптом і в роздріб і доставляє його навалом або в мішках. У фасованому вигляді також пропонуються готові сухі суміші. Транспортування може виконуватися вантажними автомобілями, залізницею, цементовозами.

При зберіганні приміщення зі складувати цементом потрібно провітрювати, тому що вплив вологи згубно для матеріалу.

Ми індивідуально підходимо до реалізації кожного замовлення (визначаємо зручний клієнтові графік доставки, способи і умови оплати). В основі нашої роботи - взаємна вигода і довгострокове співробітництво.

Керамічні будівельні блоки

​Как заправить чернильные картриджи

Вибір будівельних матеріалів

Вибір будівельних матеріалів

​Будинки з деревяного бруса