Найбільш популярні бренди стальних радіаторів обігріву

Найбільш популярні бренди стальних радіаторів обігріву

Інтернет-магазин DOLAR.IF.UA

Найбільш популярні бренди стальних радіаторів обігріву

Без системи опалювання не можливе функціонування не одного жилого приміщення. Сучасні та якісні батареї необхідні при здійсненні будівних та ремонтних робіт. Найбільш популярними являються сталеві радіатори, які використовуються для водяного опалення будь-яких приміщень. Сьогодні бажає придбати по низьким радіатори kermi Івано-Франківськ та інші міста України.

Основні та популярні бренди систем обігріву

Інтернет-магазин «Долар» пропонує широкий асортимент радіаторів бренда kermi Івано-Франківську, а також таких виробників, як purmo, stelrad та інших. Весь товар відрізняється високою якістю, надійність та довговічністю. Кожен виробник характеризується позитивними перевагами і замає гідне місце на світовому ринку обігрівальних систем.

 • Kermi – німецька компанія, яка виробляє радіатори з високоякісної сталі по новітнім технологіям. Продукція відрізняється підвищеною тепловіддачею, надійністю та довгим терміном експлуатації.

 • Stelrad – виробництво знаходиться в Голландії. Випускається обігрівальні системи високої якості, яку відповідають усім європейським вимогам. Вони мають оптимальні показники випромінювання та конвекції.

 • Purmo – беззаперечний польський лідер в виробництві панельних радіаторів. Випускає продукцію різної потужності та габаритів. Радіатори purmo Івано-Франківськ також для приміщень з підвищеними санітарними вимогами.
 • Самі доступні ціни на українському ринку

  Купити радіатори кермі Івано-Франківськ на сайті магазину «Долар», адже ціни тут найбільш доступні. Окрім цього тут можна отримати консультацію фахівців, які допоможуть зробити прорахунок та підбір оптимального товару. Також даний інтернет-магазин пропонує якісні радіатори purmo та stelrad Івано-Франківську, вартість яких приємно здивує покупця.

  м. Івано-Франківськ,
  вул. С. Петлюри, 8, офіс 1,
  (0342) 75-70-60
  (066) 80-50-499
  (098) 17-8888-5
  (063) 430-340-6


Профессиональное асфальтирование дорог

Купить посуду – решение дальновидной хозяйки

​Що більше підходить для дитячої: диван чи ліжко?