​Наша дах - небо блакитне

Якщо нетрадиційні технології настилу підлог і зведення перегородок сьогодні тільки з'являються в побуті, то в обробці стель вони починають поступово витісняти звичну побілку. Особливо популярні зараз натяжні стелі - на 100% «чиста» технологія, що дозволяє не замислюватися про вирівнювання та оштукатурюванні стельового перекриття і істотно урізноманітнити варіанти обробки приміщень.

Вкусную медовуху Вы можете приобрести по ссылке, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

«На сьогоднішній день на піку моди знаходяться натяжні арт-стелі з фотодруком, - говорить Андрій Вернічі, генеральний директор будівельної компанії« Модель неба ». - Серед зображень на першому місці за популярністю стоїть небо з хмарами. Симпатично виглядають малюнки з біблійними сюжетами, старовинними географічними картами, різними метеликами і квітами. Популярні і комбіновані гипсокартоновиє конструкції з вбудованими натяжними стелями ». Однією з останніх новинок стали хвилеподібні натяжні стелі. При цьому розмір хвилі регулюється індивідуально.

Зберігають свою актуальність і підвісні стелі. Однак їх використовувати має сенс тільки в тому випадку, якщо у приміщень досить велика висота (3 метри і більше). Крім того, потрібно пам'ятати, що підвісна стеля з порожнім повітряним зазором має властивість множити будь-які звуки. Щоб цього не сталося, слід заповнити всі порожнини звукопоглинальним матеріалом.

маленькі хитрощі

Нарешті, не можна забувати і про різні прийоми, що дозволяють мінімізувати кількість бруду і пилу. Наприклад, щоб видалити зі стелі стару побілку, потрібно за допомогою валика нанести воду рівномірно на всю його площу. Дайте побілки увібрати в себе вологу, а потім поступово видаляйте крейдяний шар за допомогою шпателя, повторно змочуючи поверхню невеликими ділянками, не більше 1 м2.

Без проблем позбутися старих шпалер або олійної фарби на стінах допоможе будівельний фен.

Якщо ж вам потрібно збити стару штукатурку або видалити цементні напливи, попередньо намочите потрібну ділянку і дайте воді вбратися. Звичайно, винести сміття все одно доведеться, але ось від пилу ви будете позбавлені.

Перед проведенням робіт на стінах і стелі застеліть приміщення поліетиленовою плівкою. Можна навіть закріпити її по периметру за допомогою малярського скотча. Коли закінчите, просто акуратно складіть плівку і винесіть разом зі сміттям.

Якщо ремонт буде проводитися не у всій квартирі, а тільки в одному приміщенні або його частини, потрібно попередньо відокремити робочу зону від житлової, наприклад, завісивши плівкою дверний проріз. «Перед заміною вікон в обжитий кімнаті звільните від меблів простір перед віконним прорізом і відокремте його поліетиленовою завісою, - радить Лев Мінуллін (ПРОПЛЕКС). - Cтикі в підлогове покриття можна натерти сухим милом, яке легко видаляється разом з пилом після проведення робіт ».

Зробити ремонт не так складно, як це може здатися на перший погляд. Проблема полягає в тому, що не всі знають про нові рішення, технології і матеріали, що дозволяють виконати основні, традиційно тривалі, трудомісткі і «брудні» роботи швидко і чисто. А головне - без втрати якості.

​Керамічна плитка

​Ремонт і обробка стін

​Як різати плитку?

​ВСЯ СПРАВА В КОЛЬОРІ