​На що звернути увагу купуючи квартиру в споруджуваному будинку

Для початку, клієнту, який прийняв рішення про придбання житлоплощі в споруджуваному будинку, належить усвідомлювати, що чинне законодавство не дає гарантію збереження вкладень і отримання житлоплощі, за яку він сплатив.

Також, угоди на первинному ринку квартир не вимагають неодмінного нотаріального посвідчення, відповідно до цього ніхто, крім споживача, не стане проводити перевірку документів у замовника будівельних робіт.

Небезпеки на вибір

Уряд крім іншого обмежує методи залучення приватних коштів в плани житлового будівництва.

Вам можуть запропонувати придбати майбутню житлоплощу за допомогою:

- за допомогою участі в фонді фінансування будівельних робіт,

- за допомогою придбання цільових облігацій,

- за допомогою придбання форвардних договорів у венчурних фондів,

- за допомогою укладення договору купівлі-продажу майнових прав на житлову площу, а також особисту участь в житлово-будівельному кооперативі.

Ви можете придбати квартиру на сайті semycvit.com/ за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

З цього розмаїття інструментів, більш ризиковими вважаються фонди фінансування будівельних робіт як зразок грошової піраміди, в структуру якої інвестор включається через фінансового посередника, не маючи прямих взаємовідносин з замовником будівельних робіт. Крім того підозрілі цільові облігації, так як при будь-яких життєвих обставин інвестор має можливість втратити права на житлоплощу. Тому досить трепетно належить поставитися до ризиків, котрі пов'язані з купівлею цінних паперів або грошових послуг, специфіка яких вам до кінця не відома.

Набагато краще перестрахуватися

По суті, ні 1 з наявних законних механізмів неможливо охарактеризувати як безпечний на 100%. Тому вимагайте від продавця доп гарантій. Ними може стати, наприклад, надання іпотеки з майновими правами на вашу майбутню житлоплощу, повідомляє Форбс. Завдяки цьому житлоплощу обтяжується в вигоду споживача. Крім того може мати місце гарантія банку на вкладені кошти.

Також успішним методом забезпечення вкладених вкладень вважається страхування економічних ризиків. Хоча будьте обачні з широко підданими рекламі акредитивами і депозитами різних банків, так як під них можливо взяти кредит, тільки в разі його неповернення в строк, кошти і житлоплощу стануть списані на користь банку.

Досить вагомо мати прямі відносини з замовником будівельних робіт, не обтяжені участю економічного посередника. При цьому якщо ви купуєте квартиру в споруджуваному будинку, споживач особисто або ж із залученням юристів зобов'язаний з'ясувати присутність у клієнта прав на земельну ділянку, а ще ознайомитися з основними вирішальними документами: зареєстрованої в інспекції ДАБК декларацією на момент початку будівництва, містобудівні умови і обмеження на забудову цієї земельної ділянки.

Для клієнтів майже всі забудовники дають клієнтам розстрочку для придбання квартир, що будуються, майже всі мають власні кредитні установи та щасливі запропонувати вам їх сервіси.

Іноді розстрочка бачиться як безвідсотковий кредит і насправді в договорі відсутні відсотки, втім дивовижних речей не трапляється і в ряді випадків вартість майбутньої житлоплощі вже включає відсотки за розстрочку. В той же час, розстрочка від забудовника легше і безпечніше, ніж кредит від банку, за неповернення якого споживач відповідає всім наявним майном.

​Гвинтові палі як основа для фундаменту сучасного будинку

​Вхідні металеві двері для охорони вашого будинку

​Самостійне зміцнення фундаменту деревяного будинку

Створення вентиляційної системи для житлового будинку