​Монтаж вентильованого фасаду з HPL-панелей

Зростання популярності вентильованих фасадів підштовхує до пошуку нових рішень по його облицюванні. Одним з таких варіантів є HPL-панелі, які близько 50 років експлуатуються в європейських країнах і порівняно недавно почали застосовуватися вітчизняними будівельними компаніями.

Спочатку їх використовували для облаштування адміністративних і офісних споруд, але сьогодні цей матеріал часто зустрічається і на приватних будинках.

Воспользуйтесь сервисом https://allforjoomla.com/premium/item/joomla-youtube-plugin, чтобы привлечь новых клиентов и доказать, что Ваши товары действительо достойны всеобщего внимания.

Монтаж вентильованого фасаду з HPL-панелей

Характеристика HPL-панелі

HPL (high pressure laminate) панель - це ламінат з крафт-паперу і деревних волокон, просочених різними смолами, спресованих при високому тиску, за допомогою великих температур. Випускається в листовому форматі, площа якого може перевищувати 7 кв. м. з товщиною 6-30 мм.

Характеристика HPL-панелі

HPL-панель має такі властивості:

не піддається впливу атмосферних явищ (вологість, сонячне світло, мороз);

термостійкість обумовлена перепадами температур від -60 до +180 градусів;

протистоїть хімічного впливу, не боїться лужних речовин, що створює зручності в догляді;

ударостійкий і стійкий до механічних пошкоджень, що дає можливість застосування на стадіонах, станціях метро. Чи не залишиться слідів від кинутих каменю або пляшки;

довговічний і зносостійкий. Підтвердженням цьому служать споруди сорокарічної давності, оброблені цим матеріалом. З часом не втрачає колір і геометричної форми;

естетичний. Необмежений вибір декорів, включає стаціонарну колірну гамму і імітацію різних поверхонь (метал, дерево, камінь).

Властивості HPL-панелей

Монтаж фасаду HPL-панелями

Великі розміри листа дозволяють за короткий термін облицювати всю будівлю. У разі потреби підрізування панелі легко піддаються деревообробним інструментам. Через порівняльної легкості цього матеріалу немає потреби вживати заходів щодо посилення будівлі.

Всі вищеназвані факти значно спрощують облаштування вентильованого фасаду з hpl-панелей, і передбачає наступне проведення робіт:

- монтаж каркаса з металевих оцинкованих або алюмінієвих профілів, які кріпиться безпосередньо до стіни;

- утеплення фасаду теплоізоляційним матеріалом;

- поверхня вкривається вітрозахисною мембраною тканиною;

- кріплення HPL панелей до профільованої конструкції.

Схема пристрою навісного вентильованого фасаду

Залежно від умов передбачено кілька способів кріплень HPL панелей до системи профілів:

економний і простий варіант прихованого кріплення на VHB клей-стрічку, але при цьому висуває жорсткі умови до температури повітря (не нижче +12 і не вище +35) і вологості;

ще один спосіб прихованого кріплення за допомогою клей-герметика. Такі ж умови до температурного режиму, як і при використанні стрічки;

установка на анкер представляє невидимий спосіб механічного кріплення і обумовлений складністю проведених робіт;

кріплення сайдинг. Виготовляються спеціальні панелі, що дозволяють даний вид монтажу;

кріплення заклепками - це видимий спосіб установки, де видно що фіксують деталі. Щоб не деформувати край листа заклепочник повинен мати спеціальну насадку. Між поверхнею ламінату і головкою заклепки обумовлено відстань в 0.3 мм. А також слід дотримуватися ширину швів не менше 6 мм;

кріплення саморізами найбільш поширений відкритий метод. Дотримуються тих же зазорів, що і при установці на дюбель;

швидкознімна система. Її суть полягає в кріпленнях, зроблених на основі VHB-стрічки, одна сторона якої має спеціальні замки-засувки. Застосовується при облаштуванні тимчасових споруд або в тих випадках, коли потрібно організувати доступ до прихованих за Вентфасади комунікацій.

​Укладка нового плиточного пола

​Кому доверить монтаж отопительных систем?

​Типи перекриттів з використанням балок

​Опалення за допомогою піролізного котла