Монтаж кроквяної системи даху

підкоси

Ось так виглядає будинок з майже встановленими кроквами. Залишається їх тільки з'єднати.

Будинок зі споруджуваної дахом

Для цього нам потрібно наростити крокви. Не вистачило нам трохи більше метра. Особливо сильно не заморочуючись, розпиляли 6-тиметровий брус навпіл і скріпили болтами з уже встановленими кроквами так, щоб верхівки перехрещувалися. Почали з крайніх ферм.

Купить качественный бетон Вы можете на сайте stromat.com.ua, цены Вас приятно удивят.


На них ми обрізали крокви так, щоб вони впиралися один в одного. Інакше при будівництві фронтону виникнуть невеликі проблеми з побудовою площині. Для міцності зробили маленьку горизонтальну сутичку. Між крайніми натягнули шнурку.

Решта скручували болтами, які не відпилюючи. Просто підганяли верх під нитку, скріплювали струбцинами і просвердлювали обидва крокви. Далі болтом скручували. Взагалі струбцини нам здорово допомогли. Вийшли ось такі рогаті штуки.

верхнє з'єднання

Коли все скрутили, я, прив'язавшись монтажним поясом, взяв в руки бензопилу і поліз відпилювати зайве. Скажу вам, то ще відчуття, стоячи вже на 7-міметровой висоті щось спробувати відпиляти пилкою. Мало не гримнув звідти і вирішив зав'язати з цією справою, до того як з'явиться лати, і можна буде зручніше розміститися і не ризикувати життям.

Мифы о деревянных домах

Монтаж сайдинга своими руками

Монтаж вінілової підлоги

Монтаж бітумної черепиці