​Мінуси душових відсіків з нуля

1. Монтаж куточка або душового відсіку з нуля, зокрема оформлення зливу, утопленні сантехнічних труб в стіни, гідроізоляція, облицювання кахлем - все це займає час, вимагає роботи професійних майстрів-ремонтників.

2. Особливості догляду: перегородки і дверцята душових відсіків в основному виконуються з скла або прозорого пластика, на якому швидко утворюються сліди патьоків і наліт. Душовий куточок неодмінно має потребу в регулярному прибиранню.

Binomo bonus code Вы можете получить прямо сейчас.

3. Монтаж душового куточка без піддону, зі зливом в підлогу, вимагає серйозного переоформлення статі. Так як водопровідні труби будуть проходити під покриттям підлоги, вся підлога в ванній доведеться підняти, в середньому на 10-15 сантиметрів.

Це все більш-менш серйозні мінуси душових відсіків, що ми змогли знайти. У порівнянні з очевидними і серйозними недоліками готових душових кабінок подібні проблеми не здаються серйозними.

Монтаж душового відсіку в Санкт-Петербурзі

Кахельну душовою п'єдестал - прекрасний вибір, до якого схиляються все більше професійних дизайнерів і простих громадян. Команда «Європейського стандарту» за 10 років роботи оформила близько сотні душових п'єдесталів, піддонів і куточків. Ми - професіонали своєї справи. Звертаючись до нас за послугами ремонти ви отримуєте людське ставлення, якісно виконаний ремонт та гарантії на всі роботи.

Будівництво Котеджів в Тулі

Будівництво котеджів з Нуля

​Товщина наливної підлоги

​Канализация в частном доме