​Лоджія і балкон дещо подібні, але мають кілька відмінностей

Лоджія (від італійського lojjia) - це приміщення, вбудоване в стіну будівлі. Допускається її скління. Зверніть увагу, що при склінні немає ніяких обмежень по вазі конструкцій, можна використовувати подвійні і навіть потрійні склопакети, здійснити панорамне скління (від підлоги до стелі).

Балкон (від французького balkon) - майданчик з поручнями, укріплена на виступаючих зі стін балках. За існуючим в нашій країні Сніпу, балкон - це виступаюча з площини стін фасаду обгороджена площадка. Допускається його скління.

Простіше кажучи балкон виступає за периметр будівлі, лоджія знаходиться всередині.

Є ще один цікавий тип - це так званий "балкон - лоджія". Це унікальне приміщення, що складається з 2-х частин, одна частина втоплена в периметр будинку, а інша навпаки, виступає за його габарити.

Веранда (в перекладі з португальської - varanda) - відкрите або засклене приміщення, прибудоване або вбудоване в будівлю, що не має обмеження за глибиною. Веранда може бути відкритою або заскленій.

Качественные окна Вы можете заказатьна сайте http://oknabalkonperm.ru/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тераса (від французького terrasse) - обгороджена відкрита площадка, прибудована до будівлі або розташована на покрівлі нижерасположенного поверху на підготовленому (як правило опорах) підставі. Тераса іноді має дах і вихід з приміщень, до яких вона примикає.

Якщо Ви бажаєте зробити терасу, веранду, альтанку практичною, естетичної і красивою, при необхідності провести роботи по їх герметизації і утеплення, але зберегти ефект присутності природної природи - слід правильно поставитися до вибору варіантів скління, в чому працівники нашої компанії Вам із задоволенням допоможуть!

Що краще - балкон або лоджія? У кожного об'єкта можна знайти свої переваги! Лоджії ширше балконів і на них легше розмістити вбудовані меблі (шафки, дивани). Лоджії з трьох сторін захищені стінами будівлі, тому на них трохи тепліше, ніж на відкритих і продуваються балконах. Але кімнати, до яких примикають лоджії отримують менше природного світла, на відміну від балконів. При необхідності лоджію зручніше утеплювати, щоб отримати додаткове затишне тепле приміщення.

Господарі самі вирішують долю своїх балконів і лоджій: залишають як було при заселенні, здійснюють засклення балконів і лоджій, упорядковують їх в затишні місця відпочинку, утеплюють і переробляють ці приміщення в додаткові теплі житлові кімнати.

​Комод в спальню з полицею для взуття від виробника

​Садовий будиночок - загальна картина будівництва

Лоджия и балкон несколько схожи, но имеют несколько отличий.