​Кутошліфувальна машина

Кутошліфувальна машина під силу впоратися з каменем, асфальтом, бетоном, цеглою, а також порізати будь-який метал. Зовні вони мають форму циліндра. Найчастіше поруч з місцем кріплення насадок розташована бічна рукоятка. Інструмент працює завдяки наявності універсального колекторного двигуна, електродвигуна, кутовий зубчастої передачі і пускового вимикача або тягового перетворювача (у сучасних моделей). Деякі інструменти мають регулятор кутової швидкості.

Качественная профессиональная болгарка hitachi купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Види УШМ і параметри вибору

Ці функціональні електроінструменти підходять як для побутового, так і для професійного використання:

Професійна болгарка - має великий ресурс, розрахована на інтенсивне, щоденне використання протягом декількох годин. Інструмент додатково оснащений функцією посиленого захисту від пилу, має низький рівень шуму. Найбільшою стійкістю до навантажень відрізняються індустріальні моделі.

Побутова болгарка - розрахована на роботу не більше 40 хвилин на добу. Такий варіант оптимальний для ремонту будинку і інших нескладних робіт.

На які параметри і показники слід звернути увагу? Відповідно до діаметром кола здійснюється підбір необхідного числа обертів і рівня потужності мотора. Ріжуча кромка не повинна перевищувати рухатися швидше лінійної швидкості 80 м / с. В іншому випадку поріг розлетиться. Наслідки можуть бути жахливими. Ось чому при роботі так важливо дотримуватися граничної обережності і бути уважним.

Також важливо звернути увагу на такий параметр як потужність. В середньому, вона становить від 750 до 2700 ват. Залежить цей показник від того, який встановлений діаметр диска. Наприклад, УШМ, яка має оснащення в 125 мм, доповнюється мотором більш Потужність 1400 Вт. Якщо інструмент має коло в 230 мм, то потужність його буде складати мінімум 2 кіловати.

Не завадить вивчити такий показник як крутний момент. Звичайно, вам не доведеться повністю заучувати всі параметри, але важливо враховувати, що діаметр двигуна має значення. Чим більше двигун, тим вище буде крутний момент. Тому професіонали радять дивитися на діаметр мотора.

​Керамічна плитка

​Функціональна кухня

​Тротуарна плитка