Курси масажу - це спеціально розроблена програма

Масаж має приголомшливі лікувальні властивості і релаксаційним ефектом. Давні традиції азіатських країн відкрили для нас десятки різновидів і технік масажу, які широко використовуються в сучасній медицині для лікування різних видів захворювань.

Курси масажу - це спеціально розроблена програма з навчання і підготовки фахівців в області професійного масажу. Вас чекають майстер-класи досвідченого фахівця, сучасні технології і значна матеріально-технічна база, що забезпечує ефективне навчання! Наші курси масажу в Москві звільнять Вас від необхідності довго чекати своєї черги на масаж, а також допоможуть заощадити ваші фінанси, які тепер не потрібно витрачати на фахівців!

Після закінчення курсів масажу в Москві Ви самі зможете стежити за власним здоров'ям і самопочуттям своїх близьких, а також зможете направити придбане майстерність у вигідне для Вас фінансове русло і почати заробляти на отриманих навичках! Навчання на наших курсах направлено на підготовку висококласних фахівців у сфері масажу, оволодіння глибокими теоретичними знаннями та практичними навичками «польового» масажу під керівництвом професіонала. Наш викладач поділиться з Вами своїми професійними секретами.


Викладачами курсу масажу в Москві є:

Кішкурно Володимир Мечиславович Володимир Мечиславович Кішкурно. У 1988 році закінчив Ленінградське медичне училище, а в 1995 р. закінчив Білоруський державний університет Фізичної Культури зі спеціалізацією «Оздоровча фізична культура і туризм». З 1996 по 2005 рр працював масажистом і інструктором ЛФК в оздоровчому центрі. З 2005 р викладав «Медичний масаж», «Спортивний масаж» і «ЛФК» в БДПУ ім. Максима Танка м.Мінськ. А з 2010 р є провідним викладачем дисциплін: "Масажні технологій», «Медичний масаж», «Класичний масаж», «Масаж при сколіозі», «Постізометрична релаксація», «Спортивний масаж», «Кінезіотейпірованіе», «М'язово-енергетичні техніки »в Інституті відновлювальної медицини.

Вы можете посетить профессиональные курсы массажа Киев и овладеть этой востребованной профессией, а цены на услуги Вас приятно удивят.


Проходив курси і тренінги в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки керівних кадрів при БГУФК .Преподаватель фізичної культури - інструктор ЛФК.2004-2005г.
Аспірантура БДПУ ім. Максима Танка м.Мінськ 13.00.04 «Формування мотиваційно-ціннісних орієнтацій майбутніх фахівців ЛФК» 2005 - 2008р.
Підвищення кваліфікації «Медичний масаж» 2011р. ІВМ м.Москва.
«Лімфодренажний масаж по Бруно Чаклі» УЦ «Массаж.Естетіка тіла.» 2012р. м Москва.
«Кінезіотейпірованіе при оточених синдромах» Школа компліментарної медицини г.Москва.2013г.
«Постізометрична релаксація» ІВМ м.Москва 2013р.
«М'язово-енергетичні техніки» ІВМ м.Москва 2013р.

Має публікації з масажною тематиці в популярному журналае «Масаж. Естетика тіла ».
Запрошувався в якості експерта на популярні телепередачі «Лікарі на ТВЦ», «ЖКГ з Оленою Проклової», »Секретні матеріали на ТВ-3".
Очолює секцію осіб з середньо-медичною освітою в Національній Федерації Масажистів ».

Але, в першу чергу, методика викладання спрямована на засвоєння учнями техніки класичного масажу, яка є базовою як для практичної діяльності, так і для подальшого професійного зростання.

Для тих, хто пройшов курси масажу, пропонуємо вам пройти навчання за наступними семінарів від Володимира Мечиславовича Кішкурно:

1. Семінар «Кінезіотейпірованіе» (2 заняття 8 ак.годин)

2. Семінар «Постізометрична релаксація» (м'яка мануальна терапія - включає 12 ак.годин) »

3. Семінар «Спортивний масаж» - 12 ак.ч.

4. Семінар «Лімфодренажний масаж» - 12 ак.ч. (3 заняття)

Мещерякова Яна Спартаковна

Яна Спартаковна Мещерякова. У 1991 році закінчила МГПИ ім. Леніна. У 2011 році прийшла на курси класичного масажу в «Центр професійного розвитку масажистів». Пройшла курси професійного масажу. Закінчила 2 курсу в школі адаптивного масажу у викладача А.Яковлева. Продовжує вдосконалювати свою майстерність на різних курсах і семінарах. Є членом Асоціації масажистів. Поєднує викладання на курсах з роботою масажистом в салоні краси.

Яна Спартаковна також проводить курс класичного масажу (24 ак.ч.)


Бичкова Ольга НіколаевнаОльга Миколаївна Бичкова. У 1990 році закінчила медичне училище № 19 м.Москви за фахом: лікувальна справа (фельдшер). У 1997 р закінчила класичний сегментарний, точковий масаж з основами мануальної терапії, а в 1998 р, 2003 р пройшла підвищення кваліфікації медичних працівників Російського університету дружби народів і отримала сертифікати: «Терапевтична апаратна косметологія» (1998 р) і «Медичний масаж , лімфодренажний масаж і ін ». (2003 рік). З 2012 року викладає курси масажу. Володіє різними методиками масажу дітям (від 2-х тижнів) і дорослим: медичним, косметичним, лімфодренажним, точковим, класичним, спортивним, що моделює, релаксирующим, а також східними методиками. Гармонізує масаж і аромамассаж - авторський метод. Сеанс глибокої релаксації із застосуванням масажу - її авторський метод.


Відгуки від слухачів, які закінчили навчання у Ольги Миколаївни.

Для тих, хто пройшов курси масажу, пропонуємо вам пройти навчання за наступними семінарів від Бичкової Ольги Миколаївни:

1. Семінар «Антицелюлітний масаж» - 8 ак.годин

2. Семінар «Моделювання особи і тіла» - 8 ак.годин

3. Семінар «Фейслифтинг» (гімнастика для особи) - 12 ак.годин (3 семінари по 4 ак.ч)

4. Семінар «Компоненти косметичної продукції» - 12 ак.годин

5. Курс «Класичний і гармонізує масаж» - 60 ак.годин

6. Курси дитячого масажу в Москві - 60 ак.ч.

Курси масажу, які Ви пройдете в центрі «Лідер», допоможуть Вам надалі вигідному працевлаштуванні в сфері масажних послуг. Також курси дадуть Вам чимало корисних знань в різних областях медицини -до анатомії і психіатрії, мануальної терапії і розкажуть про їх взаємодію з різними масажними методиками.

Пройти курси масажу в Москві можуть всі бажаючі і навіть люди без медичної освіти! Курси дадуть Вам достатню базу для самостійної роботи в цій сфері, а навчання під чуйним керівництвом викладачів і використання сучасних технологій зроблять з Вас справжнього фахівця!

Курси масажу є короткостроковими - вони заберуть у Вас мінімум вашого особистого часу, і Ви зможете легко навчитися з основною професійною діяльністю.

Графік відвідування курсів розробляється спеціально для Вас.
видані документи

Після закінчення курсів видається свідоцтво встановленого зразка та сертифікат на англійській мові.

Несъемная опалубка из пенополистирола

Строим теплый и недорогой дом из пенобетона

Будівництво Котеджів з цокольним поверхом