Кроквяна система своїми рукамиЯ завжди кажу «ми», коли описую процес побудови свого даху. Природно, мені одному нереально було впоратися з 6-тиметрових балками. А допомагав мені в цьому мій найкращий друг Денис, ось, до речі, і він на тлі скелета кроквяної системи з коханим лабрадором Тонга, яка нам вирішила зупинити будівництво, підхопивши піроплазмоз. У той день ми її відкачали в Липецьку, точніше не ми, а одна хороша знайома ветеринар, але це окрема історія.

Качественные стройматериалы Вы можете приобрести тут, огромный ассортммент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Взагалі, приказка «один в полі не воїн», як не можна краще підходить до теми про будівництво будинку. Будувалася кроквяна система не зовсім "своїми руками". На моїй будівництві мені встигли, в тій чи іншій мірі, допомогти всі мої друзі і родичі. Дивно, що вони взагалі до мене після всього цього не бояться заглянути. Спасибі їм за це!

Кращий друг зі своєю собакою

Довжина крокв мого будинку більше 7-ми метрів. На жаль, знайти ліс такої довжини мені не вдалося, але особливо я не засмутився.

Дах ми вирішили робити з двома прогонами, які розмістили на стійках, які, в свою чергу, скріпили між собою по діагоналі, і зверху поклали сутичку, а на сутичку закріпили два прогони. Напевно, зараз відразу все ясно стало.

Тепер по порядку: для початку не погано було б мати проект, але якщо його немає, як в моєму випадку, це не біда. Можна хоча б від руки намалювати ферму, для того, щоб порахувати всі розміри і приблизний витрата матеріалів. У моєму випадку ферма основний даху виглядає ось так.

Деревяна підлога своїми руками

Кладка стін своїми руками

Монтаж сайдинга своими руками

Кованые ворота своими руками