Кришка для табурета з ДВП або тонкої фанери.У Вас старий табурет і його кришка прийшла в непридатність - корисну пораду: замініть кришку. Кришку табурета можна швидко виготовити з підручних матеріалів, а нижню частину відремонтувати або відреставрувати.


Дуже простий спосіб виготовлення легкої і міцної кришки з твердого оргалита, обрізків ламінату, стінових МДФ панелей або тонкої фанери допоможе Вам позбутися від важкої кришки, виготовленої з ДСП, а також при ремонті звичайного старого табурета з кришкою з дошки або інших матеріалів, що втратила вигляд і міцність.

Для виготовлення кришки з твердого ДВП готуємо три (при вазі людини до 80кг.) Або чотири (при вазі понад 80 кг) квадратних заготовки однакового розміру. Стандартний розмір кришки табурета становить 33см, але Ви можете визначити цю величину самі, виходячи з Ваших габаритів. Розмір вибирається з урахуванням зручності і стандарти дотримуватися не має сенсу.

Не використовуйте для кришки табурета м'який ДВП, його міцність не здатна нести навантаження і після тривалого періоду.

Гладкі боку заготовок, крім верхньої і нижньої, злегка зашкуріваем великої шкіркою, промазуємо клеєм ПВА для меблів або "Столяр" на основі ПВА, укладаємо на кальку або газету, зверху накриваємо калькою або газетою і притискаємо вантажем на добу для висихання. В кінцевому результаті має вийти багатошаровий "пиріг", нижня і верхня площини якого будуть гладкими.

Після сушіння, саморізами кріпимо Склеєні заготовки до ніжок табурета, промазуємо клеєм верхню площину кришки і шорстку сторону (гладка сторона оргалита повинна стати лицьовою стороною кришки), залишеної нами останньої заготовки, і знову притискуємо вантажем.

Після висихання, обробляємо наждачним папером торці готової кришки. При необхідності, подшпаклевиваем дефекти, шліфуємо і фарбуємо або наносимо будь-яку текстуру (як створити текстуру дивіться на сторінці Ремонт меблів).

Фарбувати можна не тільки знову виготовлену кришку, але і весь табурет, в залежності від оформлення меблів Вашої кухні. Табурет виходить досить легким і міцним - сідайте на здоров'я.

При використанні обрізків від стінових МДФ панелей спочатку з'єднуються і склеюються дві смуги. Потім з них впіліваются деталі необхідного розміру і в необхідній кількості. Далі склеювання без попереднього шліфування проводиться за технологією виготовлення кришки табурета з ДВП. Тільки все сусідні шари відносно один одного повертаються на 90 градусів.

Виготовлення кришки з тонкої фанери здійснюється за таким же принципом, тільки попереднє шліфування робиться для всіх площин, крім двох лицьових - верхньої і нижньої. Торці готового пирога промазиваются шпаклівкою - крейда, заведений на клеї ПВА або "Столяр".

Будівництво фахверкового Котеджів

Будівництво котеджів з Чого Почати

Правильное утепление потолка в доме

Как сделать (увеличить) проем в стене

Плавающая стяжка по теплоизоляции