Кращий спосіб зробити заміську каналізацію утеплитель ОдессаДля створення комфортного проживання в заміському будинку господарями основний натиск робиться на облаштуванні опалення, водопроводу, електроенергії, свіжого повітря. При цьому частенько не беруть до уваги таку важливу деталь комфорту - каналізація.
заміська каналізація

Вы можете приобрести качественный утеплитель Одесса по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.А адже це перше про що треба подумати починаючи будівництво будинку. Адже від якості каналізації в приватному будинку буде залежати комфорт не тільки Ваш, але і ваших гостей. Зовнішня каналізація за якістю виконаних робіт не повинна поступатися внутрішньої каналізаційної системи.

Для цього потрібна автономна каналізація, і кількість забруднюючих елементів в ній не повинно перевищувати допустимі норми. Тобто, вода будь вона з кухні, ванни, душу або туалету, пройшовши очисну систему повинна бути виведена з ділянки, не створюючи незручностей ні Вам, ні сусідам, ні тим більше довкіллю, не залежно від пори року.

Саме цю проблему, з очищення стоків з каналізаційної системи, допоможе вирішити Пристрій глибокої біологічної очистки наприклад: Астра, Топас. Майже все, будь очисна споруда називають септиком. На ділі це не так. І септик не завжди кращий вибір для каналізації приватного будинку. Хороший спеціаліст по монтажу автономної каналізації роз'яснить ніж аеробний спосіб очищення відрізняється від анаеробного.

Простіше кажучи ніж Угбоя краще навіть найдорожчого септика. Здавалося б, продаж септиків повинна впасти. Але немає. Так у чому ж може бути справа? А вся справа в тому, що ціна на септики менше ніж на Угбоя. Але на цьому переваги закінчуються. Так як при влаштуванні септика Вам доведеться робити фільтраційне поле для доочищення, що обходиться не дешево. Давайте порівняємо плюси і мінуси пристроїв глибокого очищення та септиків.

Угбоя

Переваги:

очищає стоки на 98%;
відсутність запаху;
очищену воду можна лити прямо на грунт.

Недоліки:

потрібна електроенергія;
висока ціна.

Септик:

Плюси:

вартість;
конструкція проста.

Мінуси:

потрібне додаткове поле фільтрації;
очищає на 70;
частий виклик асенізаторів;
доп.затрати.

Як бачите, переваг у септика менше. І заощадивши 20000 Ви отримуєте постійні витрати на асенізаторську машину, які доведеться викликати. Адже згідно вимогам СанПіН, стічні води, очищені до 75% повинні проходити доочистку.
Джерело: http://teplodom.od.ua/uteplenie-kvartir

Як встановити наличники на міжкімнатні двері

Варіанти влаштування каналізації на заміській ділянці

Будівництво котеджів з залізобетонних панелей