Котедж Львів. Будівництво каркасних будинків під ключ


Про особливості та переваги каркасних будинків відомо сьогодні навіть тим, хто поки і не замислювався про будівництво індивідуального житлового будинку. Це і зрозуміло: технологія каркасного будівництва популярна і затребувана в усьому світі, в країнах з найрізноманітнішими кліматичними і соціальними умовами.

Тим не менш, деякі замовники, які вибирають проект будівництва приватного будинку, продовжують стояти на консервативних позиціях, і замість спроби розібратися в технології каркасного домобудівництва по суті, з порога заявляють, що каркасний будинок це майже те ж по надійності, що і картонна коробка. А зведення каркасних котеджів образно прирівнюють до збірки картонних кубиків.


Спеціально для консерваторів, і для тих, хто цікавиться технологіями будівництва, спробуємо зазирнути всередину стіни каркасного котеджу Львів, і розібратися як вона влаштована. Основною несучою конструкцією каркасного будинку є каркас: вертикальні стійки з дерев'яного бруса, найчастіше з деревини хвойних порід. Відстань або крок між стійками, зазвичай становить 40-60 см, в залежності від площі будівництва.


Щоб надати каркасу необхідну жорсткість використовуються дерев'яні ж горизонтальні обв'язки. В результаті маємо міцну жорстку і стійку до динамічних навантажень конструкцію у вигляді сот. Стільники заповнюються матеріалами, що забезпечують майбутній стіні необхідні властивості: надійність, захист від зовнішніх факторів, здатність зберігати тепло.

Зовнішня обшивка будинку - ОСБ-плити. Це багатошарові листи з деревних стружок, певним чином орієнтованих в просторі, і надійно склеєних комбінацією смол і воску. Між стійками каркаса вкладається утеплювач, що забезпечує теплоізоляцію будинку. Теплоізоляційних матеріалів з різними фізико-технічними характеристиками сьогодні на ринку представлено чимало. Найпоширеніші в будівництві каркасних котеджів:

• мінеральна базальтова вата,
• вата на основі скловолокна,
• ековата,
• пінополістирольні листи.

На зовнішню сторону ОСБ-плит кріпиться вітрозахисна мембрана. Її основне призначення - перешкоджати проникненню повітря і вологи всередину приміщення, але безперешкодно пропускати назовні і повітря, і надлишки водяної пари. Після вітрозахисної мембрани розташовується зовнішня обробка будинку. Одним з переваг каркасного домобудівництва є якраз те, що в якості обробки замовник може вибрати будь-який декоративний оздоблювальний матеріал, зробивши свій будинок не просто зовні привабливим, але і оригінальним.

Повернемося до внутрішніх шарів, які і утворюють стінну багатошарову конструкцію. Утеплювач відокремлюють від внутрішнього простору будинку пароізоляційної плівкою. Вона перешкоджає проникненню в товщу утеплювача водяної пари, які прагнуть проникнути в стіну з внутрішніх приміщень. Після шару плівки розташовується шар внутрішньої обробки приміщень. Найчастіше в якості легко монтируемой і технологічною обробки укладаються листи гіпсокартону.

Найкращою компанією, що зводить каркасні котеджі є компанія "Карпати Буд Каркас", команда професіоналів якісно і швидко виконає побудову будинку Вашої мрії.Замовити будівництво каркасного котеджу Львів Ви можете на сайті: karpatybud.com.ua, ціни на послуги Вас приємно здивують.

Будівництво цегельних котеджів під Ключ

Правильне будівництво каркасних будинків

Будівництво каркасних будинків і котеджів

Будівництво Котеджів Будинків під Ключ

Будівництво Каркасних Котеджів під Ключ