Клінкерна цегла

В останні роки помітно зріс попит на облицювальні матеріали для обробки фасадів. Будівництво нових будівель і реконструкція старих вимагають відповідності цих об'єктів сучасному міському ландшафту і актуальним дизайнерським тенденціям. Одним з оздоблювальних матеріалів, який ідеально вписався в сьогоднішні реалії, стала цегла керамічна, хоча їй вже більше 200 років! Поряд з клінкерної плиткою, що виготовляється за аналогічною технологією, фасадний клінкер є безумовним лідером з продажу серед матеріалів для зовнішньої обробки будівель.

Клінкерна цегла - це будівельно-обробний матеріал, що отримується з сланцевої глини методом тривалого високотемпературного випалу в печах. В середньому, це 1100-1300 С, a сам процес випалу глиняної суміші може тривати до 36 годин і більше. В якості сировини використовуються різні види тугоплавких глин, які в процесі спікання набувають унікальні характеристики міцності та експлуатаційні характеристики. Як і в керамічні блоки, в фасадному клінкері немає сторонніх включень і домішок. Родовища тугоплавких глин і кращі кар'єри з видобутку цієї сировини знаходяться в Західній Європі - на виробництві клінкерної цегли та плитки спеціалізуються в основному німецькі компанії.

Де використовується клінкерна цегла?

За сферою застосування клінкерна цегла класифікується на будівельну, облицювальну (фасадну), дорожню (тротуарну) і спеціальну (для гідротехнічних споруд). Найбільшого поширення набула цегла облицювальна і клінкер для мощення доріг.  За своєю стилістикою клінкерна цегла ідеально підходить для обробки фасадів дачних будинків і влаштування доріжок на ділянці.

Оздоблення фасадною цеглиною все частіше використовується і при зведенні міських будівель, тому ми регулярно виконуємо великі замовлення на поставку клінкерної цегли для споруджуваних, реконструйованих і реставруючихся об'єктів.

Придбати якісну керамічну цеглу від відомих європейських виробників Ви можете на сайті компанії ""ЕкоКерам" по найвигіднійшій вартості на сьогоднішній день. Професійні менеджери нададуть Вам кваліфіковану допомогу, а також проконсультують по всіх виникших питаннях. 

Жалюзи на окна

Шикарный дом

Камянка для лазні