​Керамічна плитка

Збираючись робити ремонт, багато хто стикається з проблемою вибору качестенного матеріалу для обробки. Як і де купити красиву і надійну плитку, яка прослужить довгі роки? При виборі керамічної плитки або керамограніта зверніть увагу на основні характеристики: ступінь стирання, вологостійкості, стійкість до хімічних речовин, сорт, малюнок. Крім того необхідно визначитися з виробником. Давайте про все по порядку !?

Ступінь стирання і вологостійкість кахельної плитки

Щоб визначити ступінь стирання, потрібно подивитися на коробку. Магазин керамічної плитки надає інформацію: PE II - плитка, яку можна використовуватися тільки для стін, PE III і III можна застосовувати для підлоги, але ходити доведеться тільки в домашньому взутті. Найстійкіша і міцна плитка позначається PE IV.

Качественная керамическая плитка купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Всі види кахельної плитки діляться на 8 груп по мірі вологостійкості, для ванної та кухні краще вибирати матеріал з показником A I, A II, B I, B II. Плитку з іншими показниками застосовують для внутрішніх робіт з незначним рівнем вологості.

Стійкість керамічної плитки до хімічного впливу

Вибираючи керамічну плитку, обов'язково враховуйте, чи буде вона піддаватися хімічному впливу. Наприклад, кахельна плитка для кухні позначається маркуванням АА, вона стійко переносить будь-які хімічні впливи, матеріал з відміткою А витримує шкідливі речовини, з В може зіпсуватися, а з буквою С прийде в непридатність навіть при контакті з невеликою кількістю хімії.

Сорт керамічної плитки

Всього існує три сорти плитки: перший - червоний, другий - синій, третій - зелений. На плитці третього сорту часто зустрічаються різні дефекти: відміну відтінків і малюнка, відколи, нерівності, нерівні краї і т.д.

​Как резать плитку?

​Керамічна плитка

​Як різати плитку?

​Тротуарна плитка

Монтаж козирка