​Хитрощі косметичного ремонту в квартирі

Чи не радують рідні стіни? Замість затишку відчуваєте пригніченість від стану меблів? Все це говорить про те, що пора починати косметичний ремонт.

Звичайно, якщо вам хочеться більш масштабних змін, це буде називатися переплануванням і тоді перед вами, будуть стояти зовсім інші завдання. Однак в цій статті ми торкнемося хитрощі саме тих змін, які до перепланування ніякого відношення не мають. Однак навіть вони здатні змінити уявлення про квартиру в абсолютно іншу сторону.

З чого починати?

Це суто вибір кожного, однак, сміливо можна назвати місце, яке повинно бути останнім у вашому списку, - передпокій. Чому? Та тому що це місце, перш за все, - саме прохідне в квартирі. Готуйтеся до того, що саме там буде накопичуватися найбільшу кількість сміття від ремонтних робіт.

Вы можете купить инструменты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Коли прийматися за роботу?

Ідеальний час року для косметичного ремонту - осінь. Погода ще дозволятиме проводити ремонтні роботи з відкритими вікнами, але буде вже не так жарко, як влітку. До того ж, ціни перед зимовим сезоном впадуть, а значить, ви реально зможете заощадити грошові ресурсу свого гаманця. Якість товарів при цьому буде такого ж прийнятного рівня.

Отже, приступаємо.

Першим етапом ми виконуємо роботи по демонтажу.

Це означає, що перед тим як починати, вам необхідно винести з кімнати або приміщення всі меблі або ж для захисту від сміття і пилу накрити її чохлами з поліетилену, якщо винос неможливий. На цьому етапі видаляються зі стін і стелі (при необхідності і статі) все старі покриття - штукатурка, фарба, шпалери і т.д.

Другий етап включає в себе процес з вирівнювання стін, якщо це необхідно. Якщо ви збираєтеся оббивати їх стіновими панелями, обклеювати товстими шпалерами, то можете сміливо пропускати цей етап. Всі недоліки сховаються за цими оздоблювальними матеріалами. Однак якщо у ваші плани входить поклейка тонких паперових шпалер, нанесення декоративної штукатурки і інші подібні роботи, пропускати його не варто. Домогтися рівної поверхні не так вже й складно - грунтовки і кілька шарів шпаклівки буде досить.

Останній, третій етап - безпосередньо використання оздоблювальних матеріалів. Якщо ви поставили собі за мету заощадити на ремонті - найбільш оптимальним варіантом будуть шпалери. Враховуйте також тип приміщення. Наприклад, для ванної потрібні вологостійкі матеріали, для залу - красива декоративна штукатурка, в дитячій можна зупинитися на фарбуванні стін.

Безумовно, це не всі хитрощі, якими можна скористатися, затіявши косметичний ремонт. Однак навіть цих дрібниць вистачить для того, щоб в якійсь мірі полегшити роботу і зменшити розтрати на ремонт приміщення.

​Что учитывать во время аренды квартиры

​Багаторівневе освітлення в квартирі

​Переваги бюджетного ремонту квартир