​Гвинтові палі як основа для фундаменту сучасного будинку

Гвинтові сваіОпределяясь з типом фундаменту перед початком будівництва малоповерхового будівлі, багато людей приходять до висновку, що непогано було б використовувати для вирішення цього завдання свайно-кручені технологію. Вона виглядає найбільш привабливою як з точки зору швидкості монтажу, так і з фінансової сторони. Збірка фундаменту цього типу займає від сили пару днів, а при наявності досвідчених фахівців її можна здійснити і того швидше.

Що стосується ціни, то цей спосіб найдешевший з усіх існуючих. Більш того, бурити лунки і встановлювати гвинтові палі можна самостійно. Термін служби отриманих таким чином споруд вельми тривалий. Пальово-гвинтовий фундамент служить в середньому 60 років, проте лише при строгому дотриманні технології його закладки.

Качественный рукав напорный купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Варто зазначити, що до спорудження свайно-гвинтових підстав варто вдаватися лише при зведенні малоповерхових, негабаритних і легких будівель. В іншому випадку фундамент може не витримати навантаження, що несе будівлі. По-друге, металеві стовпи, заповнені бетоном можна монтувати лише на тих грунтах, які не відрізняються високою коррозіеактівностью і не "з'їдять" опори за кілька років. По-третє, фундамент приватного будинку на палях актуальний для будівель без цоколів і підвалів, інакше є ризик порушення зв'язку основної споруди з його базисом. Нарешті, дуже важливо, щоб свайно-гвинтовий фундамент не був схильний до ризику підтоплення опор.

Який грунт підходить для монтажу гвинтових паль?

Фахівці, не перший рік працюють зі свайно-гвинтовими фундаментами відзначають, що такого роду конструкції підходять для монтажу далеко не на всякому ділянці. Якщо в одних грунтах вони зміцняться швидко і надовго, зцементувати з ними в єдине ціле і забезпечивши будівництві міцне підгрунтя, то в інших - просто потонуть, попливуть, втратять вертикаль і, як наслідок, потягнуть за собою весь будинок. З оглядкою на це, варто особливо уважно підходити до вибору паль, з огляду на склад грунту на об'єкті, де буде вестися будівництво. Наприклад, можна без всяких сумнівів замовляти такі опори, якщо будувати належить на сухому суглинку, в промерзла або піщаної землі з включеннями гальки, на болотистій місцевості або аллювии. На родючих і пухких грунтах, багатошарових грунтах застосовувати цю технологію варто з побоюванням і тільки після попередньої консультації з місцевими забудовниками, що мають досвід буріння і загвинчування паль.

Винтовые сваи как основа для фундамента современного дома

​Вхідні металеві двері для охорони вашого будинку

​Самостійне зміцнення фундаменту деревяного будинку