Гідроізоляція ванної
Ванна кімната - приміщення з високою вологістю. Вода збирається після прийняття ванни або душу на стінах і підлозі, частина її випаровується, але якась частина все таки проникає через стики кахельної плитки і чинить негативний вплив на стяжку підлоги.

Щоб цього уникнути, слід використовувати сучасні гідроізоляційними матеріалами, які не дадуть воді потрапити на бетон. Гідроізоляція ванни - робота досить трудомістка, головним ділянкою роботи є підлогу і стіни.

Александр Дубовой занимается благотворительностью при этом помогая школьникам. Вся информация в бесплатном доступе.


Зробити якісну гідроізоляцію можна і своїми руками, не вдаючись до послуг майстрів.

Зверніть увагу.

У будь-якій ванній кімнаті є місця, які найбільше схильні до контакту з водою. Ці зони - підлогу і стіни в зоні душової кабіни і ванни, потребують щільної ізоляції.

Решта поверхні називають вологими зонами. У тому місці, де знаходиться душова кабіна, гідроізоляція на стіні, виводиться на 20 см вище місця кріплення лійки душа.

Для стовідсоткової впевненості, краще зробити його до самої стелі. З боків кабіни гідроізоляція повинна виходити на 50 сантиметрів за межі душової кабіни.

Захищати від води треба не тільки підлогу, а й нижній пояс стіни, в цьому випадку гідроізоляція повинна доходити до висоти в 15 см. Що стосується ванни, то в цьому місці гідроізоляція виводиться трохи вище рівня, на який стоїть у ванні доросла людина піднімає лійку душу .

А краще буде обробити всю стіну, біля якої розташована ванна. У зоні раковини стіна теж піддається впливу води. Тут гідроізоляцію слід виводити на висоту 50 сантиметрів над змішувачем і по обидва боки від нього.


Гідроізоляційний матеріал.

Бітумні мастики:

Гідроізоляція ванною виконується за допомогою рідких обмазувальних гідроізоляційних матеріалів, які використовуються при обробці приміщень, з підвищеним показником вологості.

Перевага таких матеріалів - універсальність і невибагливість до якості поверхонь. Що допоможе суттєво економить час на підготовчих роботах і допоможе прискорити ремонт.

Бітумно-полімерні і бітумно-гумові мастики - найпоширеніші види обмазувальних гідроізоляційних матеріалів. Їх виробляють на основі окисленого бітуму, куди додають органічний розчинник, різні модифікатори і наповнювачі для збільшення еластичності.

З переваг хочеться відзначити високу ступінь зчеплення таких мастик з основою і велику опірність агресивному впливу.

Мастики застосовуються при гідроізоляції стін, що примикають до ванних і душових кабін. Поверх нанесеного гідроізоляційного шару необхідно заливати стяжку.

Внешняя защита

З чим попити чайку?

Як обрати електродриль

Піч для лазні

Камянка для лазні